18 maja 2024
Wiadomości

Kanadyjska przedszkolanka uczy o homozwiązkach

Pam Strong przekonuje swoich podopiecznych, że dwóch mężczyzn może wziąć ślub. Nauczycielka z dumą prezentuje swoje osiągnięcia na kongresie kanadyjskiej lewicowej organizacji.

Strong od lat pracuje w jednym z przedszkoli w Ontario. Jak sama przyznaje, jej misją jest przekonanie małoletnich podopiecznych, że związki homoseksualne są takie same jak heteroseksualne. Podczas lekcji z czterolatkami posługuje się m.in. baśnią „Król i król”, opowiadającą o związku dwóch mężczyzn (wydaną również w Polsce).

Przedszkolanka ma przygotowane odpowiedzi na naturalne reakcje dzieci, które dostrzegają w baśni niezgodności.

– Kiedy doszłam do punktu, gdzie dwóch książąt bierze ślub, jeden z maluchów zawołał: „Oni nie mogą tego zrobić, to dwóch chłopców!” – opowiada Strong – Odparłam, że mogą i wskazałam na odpowiednią stronę w książeczce.

Gdy przedszkolak odrzekł, że to tylko baśń, nie rzeczywistość, Strong odwołała się do swojego prywatnego życia. Przez dłuższy czas opowiadała dzieciom na temat swojego związku z kobietą oraz „ślubu”, który zawarły. Nauczycielka wyjaśnia również przedszkolakom, co oznacza skrót LGBTQ.

Podczas kongresu Strong starała się przekazać swoje metody innym pedagogom. W Kanadzie od dłuższego czasu propaganda genderowa przybiera coraz silniejsze formy. W marcu lewicowa aktywistka S. Bear Bergman (prywatnie uważająca się za mężczyznę) opublikowała w Huffington Post artykuł zatytułowany: „Jestem tu po to, by indoktrynować twoje dzieci moją propagandą LGBTQ. I wcale tego nie żałuję”.

Mgot/lifesitenews.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net