27 lutego 2024
Wiadomości

Kandydatka RN-u na listach Konfederacji. Wspierała przymus szprycowania. Popiera ją m.in. Matecki od Ziobry

Magdalena Sosnowska jest „dwójką” Konfederacji w okręgu szczecińskim. Jest kandydatką Ruchu Narodowego. Jak się okazuje, publicznie wspierają ją osoby związane z oligarchią rządzącą. Internauci zarzucają jej również wspieranie przymusu szprycowania.

Sosnowska startuje jako „dwójka” Konfederacji w okręgu szczecińskim. Ugrupowanie poinformowało o tym na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

– Hej kto że Szczecina i okolic, niech w nadchodzących wyborach odda swój cenny głos na @M_Sosnowska_RN . Głos na Magdę to głos rozsądku, głos na ideową prawicę, głos który na pewno przyniesie korzyści całej Polsce – napisał wczoraj na Twitterze Łukasz Tulwiński, również członek oligarchii partyjnej Ruch Narodowy.

W komentarzach jednak internauci zwrócili uwagę, że Sosnowska była – i najwyraźniej jest nadal – zwolenniczką przymusowego szprycowania. Jak pisała, zmuszanie do przyjmowania niepotrzebnych preparatów od konkretnych koncernów ma wynikać z zasady, że wolność człowieka kończy się na wolności drugiej osoby. Twierdziła również, że „szczepienia nie są sprawą indywidualną, tylko dotyczą bezpieczeństwa zdrowotnego ogółu”.

Co ciekawe, kandydatkę RN-u wspiera… Dariusz Matecki z Solidarnej Polski, satelity PiS.

– Magda – jedna z ostoi normalności w Konfederacji, a jest atakowana jak żadna inna osoba. Trzymaj się @M_Sosnowska_RN – napisał Matecki.

Przeciwniczkę wolności wsparł również Michał Jelonek, pracownik tvmn.pl.

– Sekciarski elektorat Konfederacji szczuje na @M_Sosnowska_RN (dwójka w okręgu szczecińskim), bo w czasie pandemii punktowała wynurzenia wszelkiej maści plandemików i pozytywnie pisała o szczepieniach. W kwestiach covidowych zgadzaliśmy się w 100%, nie daj się tym wariatom Magda – czytamy.

Publicystka wprawo.pl Katarzyna Treter-Sierpińska stwierdziła, że sytuacja z kandydatami RN-u w okręgu szczecińskim to „obciach”.

– Pani @M_Sosnowska_RN ma nie tylko wsparcie @MichalJelonek. Z odsieczą ruszył też@DariuszMatecki. Pierwszy raz widzę, żeby przeciwnicy partii, która wystawiła daną kandydatkę, bronili jej przed wyborcami tej partii. Kto jeszcze zostanie rycerzem pani Magdy? – dodała.

Magdalena Sosnowska to nie jedyny kontrowersyjna kandydatka do Sejmu z list Konfederacji. Ostatnio oficjalnie ogłoszono, że „dwójką” na liście siedleckiej zostanie poseł z Suwerennej Polski Anna Maria Siarkowska. Została również zaproszona do Ruchu Narodowego.

Na tej samej liście „jedynką” jest Krzysztof Mulawa, który przez kilkanaście lat pracował w koncernie farmaceutycznym Valeant Pharmaceuticals. Koncern ten kilka lat temu nawiązał współpracę z koncernem produkującym szprycę na koronkę Astra Zeneca.

Z kolei „dwójka” w okręgu katowickim to Tomasz Brzezina. Ten ustawiał sobie na Facebooku zdjęcie profilowe z symbolem pioruna, mającego być wyrazem poparcia dla band spod szyldu tzw. strajku kobiet.

twitter.com / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. freeimages.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net