Kenosha w chaosie spowodowanym przez BLM i Antifę. Nastolatek powstrzymał splądrowanie sklepu, są ofiary (WIDEO 18+)

Antifa i Black Lives Matter sieją terror w miejscowości Kenosha. Powstają patrole obywatelskie, by chronić się przed zideologizowanymi zbirami roszczącymi sobie prawo do bandytyzmu i bezkarności. W efekcie tego stanu, w nocy w miejscowości Antiochia koło miasta Kenosha w stanie Wisconsin doszło do strzelaniny. 17-letni Kyle Rittenhouse, który był uzbrojony w AR-15 uchronił sklep przed splądrowaniem. Widać też, że starał się doprowadzić do sytuacji, w której użycie broni nie będzie konieczne.

Zarówno nastolatek jak i bandyci byli na zewnątrz po ciszy nocnej, która obowiązuje od godziny 20. Do zdarzenia zaś doszło przed północą.

Na nagraniach widać, jak bandyci – przez media mętnego nurtu nazywani „protestującymi” – gonią 17-latka po ulicy. Mimo tego, że jest uzbrojony w karabin AR-15, nie korzysta z niego, lecz ucieka. Dopiero, gdy bandyci doganiają i powalają go na ziemię, ten oddaje kilka strzałów.

Kyle trafił dwóch antifiarzy, z czego jednego śmiertelnie. Drugi, ranny, uzbrojony był w pistolet, najpewniej Glock. Gdy przyjechała policja, nastolatek bez oporu się jej poddał.

Wcześniej zaś postrzelił bandytę, który chciał splądrować sklep. Zaatakowano go również czymś, co wyglądało na koktajl Mołotowa, więc intencją było zabicie go. Po zranieniu bandyty, jak się okazało śmiertelnie, zadzwonił najprawdopodobniej po policję. Ta bowiem przyjechała szybko na miejsce.

Jak podaje hoplofobia.info, jedna z ofiar śmiertelnych chłopca miała wyrok za pedofilię, druga za napaść i przemoc domową. Zraniony zaś, który posiadał Glocka, miał wyrok za włamanie. Posiadał więc broń nie legalnie. Nie wiadomo na razie, skąd 17-latek miał broń.

Fox News podkreśla, że Rittenhouse jest fanem służby policyjnej. W sieci używał m.in. hasztagu #BlueLivesMatter, czyli „Niebieskie Życie jest Ważne”.

Chłopcu postanowiono zarzut celowego zabójstwa pierwszego stopnia.

– Amerykańskie lewactwo już krzyczy, że to „biały suprematysta” i że to przykład „rasizmu”. Dodajmy, że bandytów, którzy po nocy gonili nastolatka, media nazywają „protestującymi”. Przykre, że dwie osoby zginęły. Ale czego oczekiwali goniąc wielką bandą uzbrojoną osobę? – skomentował Dominik Cwikła na Twitterze.

– Chłopak który zastrzelił dwóch lewaków w Kenosha Wisconsin sam uniknął śmierci. Jak widać na fotkach jego napastnicy mieli broń w ręku kiedy on użył broni w samoobronie. A w Ameryce mówią o pokojowych demonstracjach – zwraca uwagę Niezależny.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.