Kijowski zalega z alimentami

foto: YouTube
foto: YouTube

Od czasu rozwodu z żoną lider KOD Mateusz Kijowski nie płaci alimentów na swoje dzieci – ujawnił redaktor „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski. Czyżby misterny wizerunek „obrońcy demokracji” ostatecznie się posypał?

Skandal wokół alimentów wybuchł wczoraj, gdy na łamach swojego dziennika Jastrzębowski opublikował informacje na temat gigantycznego długu Kijowskiego. Mężczyzna winny jest aż ponad 80 tys. złotych z tytułu zaległych alimentów na dzieci. Sprawa trafiła do komornika i ostatecznie po naliczeniu wszystkich dodatkowych opłat oraz odsetek Kijowski powinien zapłacić ok. 100 tys. zł. Sam lider KOD nie zaprzecza, iż faktycznie ma długi z powodu alimentów. Usprawiedliwia się jednak brakiem pieniędzy. – Po prostu płacę tyle, ile mogę. Mam zasądzone bardzo wysokie alimenty, w wysokości 60 proc. wynagrodzenia, na trójkę dzieci. Płaciłem regularnie, nawet wtedy, kiedy byłem bezrobotny. Po prostu więcej nie byłem w stanie płacić – broni się Kijowski.

Tymczasem Jastrzębowski nie zostawia suchej nitki na liderze KOD. – Mężczyzna, który zostawia swoje dzieci i przestaje na nie płacić alimenty, wywołuje we mnie co najmniej delikatne obrzydzenie – skomentował dziennikarz. – Człowiek, który nie płaci alimentów na trójkę swoich dzieci, nie zostanie dobrze przyjęty przez ulicę. Ten kandydat na przestępcę staje się kompletnie niewiarygodny jako obrońca państwa prawa  – dodaje Jastrzębowski. Przywódcę KOD wziął w obronę Tomasz Lis i nazwał Jastrzębowskiego „cymbałem” oraz „PIS-owskim pieskiem”.

MGOT/wpolityce.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net