3 marca 2024
Wiadomości

Kim jest Anna Grodzka?

Nie milkną echa dotyczące publikacji poniedziałkowego numeru tygodnika „W Sieci”. Publikacja na temat Anny Grodzkiej wzbudziła zamieszanie wśród środowisk lewicowych.

O artykule Andrzeja Rafała Potockiego stało się głośno jeszcze przed jego publikacją. Autor sugeruje, iż Anna Grodzka jako osoba jest jedynie kreacją na potrzeby polityczne. Jego zdaniem Krzysztof Bęgowski nie tylko nie poddał się tzw. operacji zmiany płci, lecz prywatnie żyje nadal jako mężczyzna i prowadzi wspólne gospodarstwo domowe z popularną działaczką na rzecz osób transseksualnych, Lalką Podobińską. Potocki twierdzi, iż opinia publiczna została wprowadzona celowo w błąd, ponieważ to właśnie transseksualizm posłanki podkreślano często przy okazji m.in. kampanii wyborczej i stanowił on element promocji Grodzkiej jako kandydatki.

W odpowiedzi na artykuł lewicowa organizacja Ostra Zieleń powołała do życia akcję „Jestem Ania”. Zieloni zachęcają do zamieszczania swoich fotografii z napisem „Je suis Ania”. Proponują też postulaty do umieszczenia pod zdjęciem, m.in. „pociąg w każdym powiecie” i „chcę czystego powietrza”. Wiele osób zauważyło nieścisłość w nawiązaniu sprawy z „Charlie Hebdo”.  „Je Suis Charlie – stajemy w obronie wolności słowa, Je Suis Ania – stajemy przeciw wolności słowa”– pisali internauci na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: WSieci

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Magdalena Gotowicka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania pożeraczka filmów. Pasjonatka twórczości Tolkiena.

Więcej artykułów autora

Magdalena Gotowicka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania pożeraczka filmów. Pasjonatka twórczości Tolkiena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net