Klasyczne demokratyczne paplanie. Lider KOD: My jesteśmy rozumną mniejszością, a większość nie

Walter Chełstowski, jeden ze współtwórców Komitetu Obrony Demokracji napisał klasyczny przykład demokratycznej sofistyki, która ma legitymować działania jego stronnictwa i odbierać prawo do działania przeciwnikom. Wszystko oczywiście w imię demokracji.

– Ciągle się łudzimy. Że można demokratycznie. Że wybory samorządowe a potem parlamentarne odsuną pis od władzy. Nie odsuną. Tylko tą dyktaturę umocnią – napisał Chełstowski na Facebooku [pisownia oryg. – red.]. – I może tak być że pis będzie miał 2/3 w Parlamencie ,czyli wiekszość do zmiany Konstytucji. Naszej Konstytucji. Wniosek : Duża , wystarczająca cześć obywateli Polski to głupcy. A my? Rozumna mniejszość . Tak jak w każdej dyktaturze – ocenił demokrata.

Ciągle się łudzimy.Że można demokratycznie. Że wybory samorządowe a potem parlamentarne odsuną pis od władzy. Nie…

Opublikowany przez Walter Chełstowski Czwartek, 9 sierpnia 2018

Jak więc za każdym razem w historii, gdy „swoje” stronnictwo przegrywa, należy wyzwolić lud spod jednej demokratycznej tyranii, by jej miejsce zajęła inna demokratyczna tyrania.

facebook.com, dorzeczy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.