16 maja 2024
Wiadomości

KO ogłosiła zaskakujących kandydatów. Poza Bodnarem i Kołodziejczakiem, na listach Wołoszański

Adam Bodnar, Michał Kołodziejczak i Bogusław Wołoszański będą startować list KO podczas zbliżających się wyborów.

Koalicja Obywatelska przekazała kilka nazwisk, których obecność na listach ugrupowania może zaskakiwać. Do Sejmu z list KO będą startowali prowadzący programu „Sensacje XX wieku” Bogusław Wołoszański oraz lider Agrounii Michał Kołodziejczak.

Z kolei do Senatu z list KO startować będzie były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Choć nie jest zaskakujące, że ta osoba startuje z list KO czy też że w ogóle startuje w wyborach, o tyle jednak jest to rozpoznawalne nazwisko.

„Wirtualna Polska” ustaliła, że Wołoszański – były dziennikarz i popularyzator historii” – wystartuje z „jedynki” w okręgu nr 10, który obejmuje Piotrków Trybunalski. Zasłynął jako twórca programu „Sensacje XX wieku”, stworzył także scenariusz programu „Tajemnica twierdzy szyfrów”. W latach 2011-2014 na Polsat Play prowadził program „Skarby III Rzeszy”.

Do Sejmu z list KO będzie próbował się dostać również Michał Kołodziejczak. Internauci wypominają mu stosunkowo mocne wypowiedzi przeciwko PO i Donaldowi Tuskowi, co pokazuje, że demokracja nie zna pojęcia prawdy czy przyzwoitości. Media zwracają uwagę, że Agrounia, której Kołodziejczak jest liderem, w czwartek złożyła do PKW zawiadomienie o utworzeniu własnego komitetu wyborczego.

Adam Bodnar to były RPO. Był i jest lansowany przez media lewackie jako autorytet. W przeciwieństwie jednak do dwóch poprzednich kandydatów do Sejmu, ten będzie walczył o miejsce w Senacie.

radiozet.pl / kontrrewolucja.net

fot. Tt/Platforma Obywatelska/Michał Kołodziejczak (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net