Kobiety w części szpitali w Polsce muszą rodzić z maską na twarzy

Poseł z obozu rządzącego Anna Maria Siarkowska odkryła jeden z niebezpiecznych absurdów restrykcji koronawirusowych, gdy dotknęły one jej rodzinę. Jak przyznała, żona jej brata ciotecznego musiała rodzić dziecko w masce.

– Mój brat cioteczny ponownie został ojcem.Wszyscy oczywiście bardzo się cieszymy.Trudno jednak uwierzyć w to,że jego żona musiała RODZIĆ W MASECZCE(!!!) Zmuszanie kobiet do parcia w masce,jest NIELUDZKIE. Czy to standardowa procedura,czy wymysł szpitala? – napisała na Twitterze poseł Siarkowska.

– Problem wynika z tego, że rozporządzenie @MZ_GOV_PL nie precyzuje, czy obowiązek noszenia masek w miejscach publicznych funkcjonuje również na salach porodowych. To trzeba pilnie zmienić – dodała później, choć jest oczywistym, że skoro nie wpisano porodówek do listy wyjątków, to przepisy również i tam teoretycznie obowiązują.

– Pani poseł Siarkowska kolejny raz porusza kwestię skandaliczną dopiero, gdy działania rządu jej partii uderzają w jej rodzinę. #NowaJakość czy jakoś tak. Jakby sz. żona wspomnianego brata c. nie musiała w maseczce rodzić, poseł by nie wiedziała, co się od miesięcy odwala w kraju? – skomentował założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

Nie tak dawno bowiem poseł Siarkowska była oburzona – również jak najbardziej słusznie, niemniej wielu dzieciom już krzywda się stała – gdy m.in. ręce jej dziecka, podobnie jak innych, zaczęły odczuwać skutki dezynfekcji płynem na bazie alkoholu, do której przed każdą lekcją zmuszane były dzieci w szkołach. Był to efekt paniki zasianej przez rząd i sprzyjające mu media.

Jak widać, demokratyczni politycy nie mają pojęcia, co uchwalają i jakieś otrzeźwienie przychodzi dopiero wtedy, gdy oni lub najbliżsi odczuwają skutki bzdurnych i groźnych przepisów. Po co więc mamy ich w tak wielkiej liczbie utrzymywać?

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Kobiety w części szpitali w Polsce muszą rodzić z maską na twarzy

  • Avatar
    27 listopada 2020 at 14:55
    Permalink

    Od kiedy sala porodowa to miejsce publiczne. Ograniczanie tlenu ciężarnej to bezpośrednie zagrożenie dla jej życia i dziecka. To tortury i kryminał. To jest to prolife??? Tylko do porodu ale w trakcie to nagle życie nie ważne. Żenada.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks