28 września 2023
Wiadomości

KOD-owcy w Brukseli to… unijni urzędnicy

Komitet Obrony Demokracji (KOD) próbuje nieudolnie organizować manifestacje poza granicami Polski, chcąc przekonać świat o tym, że w Polsce zniszczono demokrację. Tym razem KOD manifestował w Brukseli. Wśród garstki krzyczących było wielu urzędników Unii Europejskiej.

Eurokratów „wsypała” dziennikarka Polsat News. – Ci ludzie śpiewają :Odę do radości” i hymn Polski – mówiła, gdy kamera pokazywała grupkę manifestantów, którzy protestowali pod rewolucyjnym hasłem: „Wolność, równość, demokracja”. Oficjalnie była to demonstracja brukselskiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji.

– Z tego co rozpoznaję – bo wielu z nich osobiście znam – to w dużej mierze unijni urzędnicy, z którymi bardzo często rozmawiamy, od których zbieramy różne informacje na temat tego, co dzieje się w Europie. Dzisiaj w związku z wizytą prezydenta Dudy przyszli przed budynek Rady Europejskiej, by zaprezentować swój sprzeciw wobec zmian zaprowadzanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce – dodała dziennikarka.

O proteście poinformował również Polsat News. Opis stacji różni się jednak w szczegółach wyjaśniając, że „do protestujących na rondzie Schumanna przedstawicieli KOD dołączyli unijni urzędnicy”. Nie wiadomo, czy protestujący eurokraci wzięli wolne, czy wyszli na haniebną manifę w godzinach pracy.

CWIK/niezalezna.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net