Kolizja w Warszawie z udziałem auta SOP. Pojazd był bez VIP-a

Na ul. Żwirki i Wigury w Warszawie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich należy do Służby Ochrony Państwa (SOP). – Uszkodzony został pojazd administracyjno-logistyczny, którym nie służy do przewozu osób ochranianych – powiedział rzecznik SOP, podpułkownik Bogusław Piórkowski.

Kolizja miała miejsce na odcinku między ul. Racławicką i Woronicza. – Na pasie zieleni przy jezdni w kierunku centrum stały dwa samochody osobowe: dacia oraz bmw. Nie widać na nich żadnych uszkodzeń. Na miejsce dojechała po pewnym czasie załoga policji, wtedy pojazdy odjechały na Racławicką, gdzie mogą zatrzymać się w bardziej bezpiecznym miejscu – powiedział relacjonujący zdarzenie reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

BMW należało do SOP. Informację potwierdził rzecznik tej formacji. – Potwierdzam, że to nasz samochód, który stał w korku. Na jego tył najechał samochód osobowy marki Dacia. Nie było osób poszkodowanych. Nasz pojazd to samochód administracyjno-logistyczny, służący do obsługi formacji – powiedział rzecznik SOP tvnwarszawa.pl.

Dodał, że tego typu autami nie przewozi się osób ochranianych.

Kierowcy obu aut byli trzeźwi. – Nikt nie wymagał pomocy medycznej. W tej chwili nie ma też utrudnień w ruchu – powiedział Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net