7 kwietnia 2024
Wiadomości

Komórki z zabitych dzieci jako „upiększacz”

Sąd w Budapeszcie skazał pracowników kliniki chirurgii plastycznej za wykorzystywanie komórek macierzystych. Pozyskane zostały z ciał dzieci zamordowanych w łonach matek. 

Na trop makabrycznej działalności policja wpadła już w 2009 r. Wtedy to aresztowano dziewięciu pracowników „kliniki” w Kaposvár na zachodzie Węgier. Komórki macierzyste pochodzące z ciał zabitych dzieci  były wstrzykiwane podczas zabiegów kosmetycznych. Za każdy taki makabryczny zabieg klienci kliniki płacili 25 tysięcy dolarów. Ośmioro z dziewięciorga zatrzymanych osób skazano wyrokiem sądu. Uniewinniona została jedynie recepcjonistka, która nie wiedziała o bestialskim procederze.

To nie pierwszy przypadek, gdy przemysł kosmetyczny wykorzystuje fragmenty ciał zamordowanych dzieci. Od wielu lat mówi się o podobnych przypadkach w Chinach. W 2012 roku taka sytuacja miała miejsce również w USA. Komórki macierzyste z zabitych dzieci miały też trafiać do użytku przy produkcji napoju Pepsi. Dzięki zapowiedziom bojkotu, koncern oficjalnie wycofał się ze swojego planu.

Polscy obserwatorzy zauważają, że jeżeli ustawa o sztucznym zapłodnieniu zostanie przyjęta w takiej formie, w jakiej znajduje się dzisiaj, w naszym kraju będzie można wykorzystywać ludzkie zarodki do pozyskiwania komórek macierzystych. Art. 23 ust. 1 zezwoli na to w przypadku, gdy zarodek zostanie uznany za „niezdolny do prawidłowego rozwoju” przez pracownika laboratorium.

Mgot/wpolityce.pl, prawy.pl, natemat,pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net