Komorowski i jego otoczenie szukają nowych stanowisk

Współpracownicy z Platformy Obywatelskiej mają problem, ponieważ nie wiedzą gdzie mogliby umieścić byłych współpracowników ustępującego prezydenta Bronisława Komorowskiego. I chociaż na razie nie ma konkretów, za nowe miejsca pracy tak czy inaczej zapłacą podatnicy.

Anonimowy polityk Platformy Obywatelskiej informuje, że jego partia nie ma przygotowanych miejsc pracy dla byłych współpracowników Komorowskiego.

– Problemem prezydenta jest nie tylko to, że na nowo sam musi ułożyć życie zawodowe. Także to, że przez jego przegraną straci pracę ok. 40-50 osób pracujących w Kancelarii Prezydenta. – Gdyby spodziewano się przegranej, dla nich załatwiono by pewnie miękkie lądowanie – miejsca w spółkach , na placówkach zagranicznych. A teraz jest na to za mało czasu – opowiada jeden z polityków PO dziennikarzom „Faktu”. Mężczyzna zdradził, co obecnie robi Bronisław Komorowski. – Nie chce z nikim rozmawiać, jest w kompletnej rozsypce. Sam nie wie, co ma dalej robić: czy kandydować do Senatu czy też stanąć na czele PO.

Pitak/wgospodarce.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net