29 lutego 2024
Kultura i recenzjeWiadomości

Konfederacja w polskim Internecie

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Na Facebooku pojawiła się aplikacja, która ustawia przebijającą się „tęczę” na dotychczasowym zdjęciu profilowym. Internauci zareagowali bardzo szybko – powstało kilka niezależnych od siebie inicjatyw, które proponują ustawienie zdjęcia bandery Skonfederowanych Stanów Ameryki jako zdjęcie w tle lub zdjęcie profilowe. Jeszcze inni proponują ustawienie biało-czerwonych barw.

O skandalicznym werdykcie Sądu Najwyższego pisaliśmy wcześniej (TUTAJ). Sami Amerykanie zbierają podpisy pod petycją o zmianie treści konstytucji, o czym informowaliśmy także (TUTAJ). Do mieszkańców dołączyli także Internauci z Polski. „Uważamy, że narzucenie 14 stanom obowiązku uznania tzw. homoślubów jest złe. W obliczu tej sytuacji, wszyscy jesteśmy Konfederatami” – piszą administratorzy utworzonego wczoraj fanpage’a na Facebooku „Zamiast tęczy – flaga Konfederacji”.”Międzynarodowy znak sprzeciwu wobec propagandy LGBT. Ten rak zżera już całą Europę i USA…” – piszą administratorzy fp „Strona na rzecz porozumienia KORWiN i RN”, którzy włączyli się do akcji.

Jeszcze wcześniej ruszyła akcja na stronie „Obywatelu – dbaj o swoją ojczyznę”. Organizatorzy piszą: „Rozpoczynamy akcję mającą na celu sprzeciw wobec homopropagandy!

Facebook umożliwił łatwą zmianę swojego profilowego na połączone z tęczą organizacji LGBT. W związku z tym proponujemy ustawienie flagi Konfederacji (Southern Cross) jako zdjęcia profilowego przez kilka dni w ramach sprzeciwu wobec homopropagandy.”

Do akcji dołączyli także miłośnicy Teksasu. „Międzynarodowy symbol sprzeciwu wobec propagandy LGBT. Rak ten zżera już całą cywilizację zachodnią. Ameryka i Europa zachodnia już przegrały batalię z lewactwem…
Nie dopuśćmy do tego żeby i Polska poniosła klęskę!” – piszą administratorzy stronki o nazwie „Polski Teksas”.

Na wspomnianych stronach zgromadziło się obecnie ponad 12 tysięcy osób „lubiących”. Liczba ta rośnie bardzo szybko. W ciągu tylko jednej doby ilość zwolenników akcji zwiększyła się o kilka tysięcy.

Prawdopodobnie jest to reakcja na pojawiające się wielokrotnie „tęczowe” motywy. Zwolennicy pederastii otrzymali aplikację, która pozwala wstawić sześciobarwny motyw w swoje zdjęcie profilowe. Internauci proponują, w ramach protestu i dezaprobaty dla lobby homoseksualnego, ustawiać zdjęcie Konfederacji, która walczyła niegdyś przeciwko Unii.

Oprócz tego, powstała także aplikacja, która na podobnej zasadzie, co w wersji pederastów, pozwala ustawić zdjęcie w barwy biało-czerwone (TUTAJ). Oprócz tego można dodać motyw Polski Walczącej lub Orła Białego.

CWIK

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net