Konserwatywna dziennikarka pozywa tzw. „niezależnych” „weryfikatorów” Facebooka za zniesławienie

– Konserwatywna komentatorka i aktywistka Candace Owens pozywa Facebooka za zniesławienie, co ma związek z działaniem tzw. niezależnych weryfikatorów informacji, którzy podobnie jak w USA działają w Polsce – podaje nczas.com. Wcześniej czarnoskóra dziennikarka stanowczo potępiła burdy wywoływane przez bandy Black Lives Matter (BLM).

Owens powiedziała, że teoretycznie weryfikujące fakty na Facebooku, w rzeczywistości bezpodstawnie ją atakują, zaś w wyniku ich działań zdemonetyzowano jej stronę.

Jako przykład podała wstawienie przez nią opinię lekarza o Covid-19 oraz walki z tą chorobą, która nie zgadzała się z oficjalną narracją rządów i wielkich mediów.

– Facebook dodał ostrzeżenie na moje konto i powiedział, że tylko informacje, z którymi się zgadzają, na temat COVID-19 … są do zaakceptowania – poinformowała. 

– Postanowiłam, że nie zamierzam się poddawać. Tzw. weryfikatorzy informacji, są aktywistami lewicy, którzy zamykają ci usta, jeżeli nie podoba im się to, co mówisz. Nadszedł czas, aby zweryfikować weryfikatorów informacji – zapowiedziała dziennikarka.

– Zamierzam przeprowadzić akcję i pokazać, kim są ci frajerzy i dowiedzieć się, jaki jest ich związek z Facebookiem – podkreśliła Owens.

Przypominamy, że również nasz portal został raz „zweryfikowany” przez „niezależnych” „weryfikatorów”. W efekcie, zasięgi naszego profilu na Facebooku zmalały około 10-okrotnie.

TUTAJ przeczytasz, jak możesz pomóc nam w docieraniu do odbiorców oraz co możesz zrobić, by mieć do nas regularny dostęp, mimo cenzury ze strony Facebooka.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Konserwatywna dziennikarka pozywa tzw. „niezależnych” „weryfikatorów” Facebooka za zniesławienie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.