Konwój Wolności znowu w Ottawie

W Ottawie ponownie pojawił się Konwój Wolności. Mieszkańcy stolicy Kanady licznie wspierali protestujących przeciwko restrykcjom wprowadzonym przez rząd „kanadyjskiego Putina” Justina Trudeau.

W sobotę Konwój Wolności pojawił się znowu w Ottawie. Protestujący wystąpili pod nazwą „Konwój Nowej Generacji”. Poza ciężarówkami, do stolicy Kanady przybyła kolumna samochodów osobowych.

Tak jak przy poprzednich protestach, na ulice wyszli tłumnie mieszkańcy Kanady, w celu wyrażenia poparcia dla protestujących. Tym razem jednak nie blokowano miasta, lecz przejechano wcześniej ustaloną trasą. Trasę Konwoju Wolności ochraniała policja.

Konwój Wolności żąda zniesienia restrykcji wprowadzonych pod pretekstem tzw. pandemii. Przede wszystkim chodzi o swobodę przepływu towarów przez granicę. Obecnie demokratyczny rząd z „kanadyjskim Putinem” Justinem Trudeau na czele uzależnia to od przyjęcia preparatu na koronowirusa od wybranych globalnych koncernów.

To pierwsze pojawienie się Konwoju Wolności od czasu jego rozbicia ponad miesiąc temu. Policja nie okazując litości wobec nikogo napotkanego, brutalnie spacyfikowała protestujących.

Sceny podczas pacyfikacji pokojowego protestu przypominały głęboki PRL. Funkcjonariusze okładali pałkami zarówno mężczyzn jak i kobiety. Bito także tych, którzy nie stawiali oporu. Część ludzi została stratowana końmi. Rząd zapowiadał też poważne reperkusje, pasujące raczej do wywrotowców czy terrorystów. A mówimy o proteście, który – w przeciwieństwie do traktowanych poważnie lewackich bojówek – nie dokonywał żadnych zniszczeń. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

nczas.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

4 komentarze do “Konwój Wolności znowu w Ottawie

 • 1 kwietnia 2022 o 11:09
  Permalink

  Trudno nazwac Justina Trudeau ( ?? ) >kanadyjskim Putinem < bo Prezydent Putin nie ukradl pieniedzy z wspierajacego protestantow funduszu. Prezydent Putin nie zablokowal pieniedzy swoich obywateli w bankach. Prezydent Putin ,nie skofiskowal i nie zniszczyl majatku protenstantow ,jak to uczynil Justinek ,narodowy narcyzek , klamca i zlodziej pieniedzy obywateli .
  tysiace Kanadyjczykow nielegalnie przetrzymywanych w wiezianiach bez wyrokow. Tak spacyfikowal pokojowe dazenia obywateli do demokracji, do wolnosci i do likwidacji wszechobecnej cenzury Justinek .
  Trudno Justinka nazwac nawet Hitlerem , mozna nazwac go tylko pelzajacym czerwonym faszysta ,ktory zeby ponownie wygrac wybory ,wszedl w koalicje z partia nowych demokratow w skrocie NDP co swietnie kojarzy sie z NsDaP, ktorzy sa zwolennikami pelzajacego czerwonego faszyzmu i ograniczania praw ludzkich i obywatelskich . Dziekuje Kanadajczykom ,ze sie w koncu obudzili z letargu. Kanadyjska Karta Praw Obywatela, naklada obowiazek walki o prawa czlowieka w Kanadzie. To jest oficjalny dokument ktorym szczyci sie kanadyjski rezim ,nie wypelniajac woli kanadyjskiego Narodu.

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2022 o 13:25
  Permalink

  reżim kanady fidela „dżastin” castro jr, bękarta fidela,

  Wiadomości Kanadyjskie

  Uni­wer­sy­tet w Water­loo w Kanadzie wyrzu­cił niezaszczepionych
  Przez
  Katarzyna Nowosielska –
  March 31, 2022

  goniec.net/2022/03/31/uniwersytet-w-waterloo-wyrzucil-niezaszczepionych/

  Leon Gunin

  ROBERT DZIEKANSKI’S DEATH:
  a sinister crime of Canadian regime

  Leon Gunin

  RZĄDOWE MORDERSTWO ROBERTA DZIEKAŃSKI :
  OKRUTNA ZBRODNIA WŁADZ KANADYJSKICH

  balandin.net/Gunin/dziekanski_pl.htm

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2022 o 14:22
  Permalink

  Smierc Polaka Roberta Dziekanskiego zamordowanego przez policyjnych zbrodniarzy na lotnisku w Vancouver, jest czarna karta tego policyjnego rezimu w Kanadzie.
  TAKICH CZARNYCH KART JEST NIEZLICZONA ILOSC , wlacznie z panstwowym terroryzmem, zamachami stanu na swiecie, uczestnictwem w wojnach i uzywaniem kanadyjskich zolnierzy jako canadian cannon meat for Americans and so called „coalition of evil”.
  To co stalo sie ostatnio w Ottawie to jest przejaw pelzajacego czerwonego faszyzmu reprezentowanego przez liberalow i nowych demokratow, ktorzy chca wziac za morde Kanadyjczykow. Juz niedlugo bedziemy mieli Kozentrationlagger Kanada. Soon.

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2022 o 14:50
  Permalink

  Zapomnialbym . Chce serdecznie podziekowac tym Polakom ktorzy uczestniczyli w ottawskim protescie uzywajac polskich flag, jak rowniez tym ktorzy uczestniczyli we wczorajszym protescie. Macie moje pelne poparcie. Wasz glos protestu, jest przeciwko rezimowi kanadyjskiemu, przeciwko finansowemu uciskowi, przeciwko kradziezy wlasnosci prywatnej i blokowaniu kont, przeciwko szalejacej cenzurze od dekad, przeciwko falszywej nieefektywnej i bardzo kosztownej edukacji , za ktora placa kanadyjscy podatnicy, przeciwko pogarszajcej sie sytuacji ekonomicznej obywateli, przeciwko policyjnemu rezimowi, przeciwko dyletantom politycznym ktorzy szastaja publicznymi pieniadzmi finansujac chocby ukrainski nacjonalizm, rasizm i zamordyzm ( chocby rasistowskie poczynania w stosunku do czarnych obywateli innych krajow studiujacych na Ukrainie) pod pretekstem tzw. pomocy humanitarnej ,wysylajac czolgi i bron, co jest niezgodne z prawem miedzynarodowym. Ja sie nie boje. Zawsze bylem i jestem przeciwko sponiewieraniu godnosci i praw ludzkich ,ktorych kanadyjski rezim nie przestrzega ,mimo iz mamy Karte Praw Obywatela, ktora wrecz nakazuje walczyc o swoje prawa ludzkie i obywatelskie. Mnie mozna tylko zabic uzywajac henchmenow tego rezimu. Skladam hold zamordowanemu przez policyjnych zakapiorow Robertowi Dziekanskiemu na lotnisku w Vancover. Walcze slowem ,zeby okazac temu uzbrojonemu po zeby rezimowi ,ze jest mnie stac duchowo i moralnie bronic moich praw. Moja bronia jest slowo i sprzeciw .Napewno nie bron bo nie chce sie upodabniac do rezimu.. Musimy uczyc sie odwagi ,bo dawno zapomnielismy czym ona jest. Zycze Polakom odwagi i rozumu. Miecie glowe wyzej od serca !!!!!!!!!! Nie kierujcie sie falszywie pojeta litoscia i dobroczynnoscia w atmosferze wszechobecnego w mediach klamstwa i manipulacji. Nie jestem wyznawca zadnej religii ani ideologii uwlaczajcych godnosci czlowieka. Tak mi dopomoz moje zycie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net