Kopacz puściły nerwy na antenie

Na pytanie dziennikarza „To jest ten czas, kiedy trzeba emigrować?” w niewybredny sposób zareagowała była premier Ewa Kopacz. Dziennikarz odniósł się w pytaniu do deklaracji córki Ewy Kopacz, która zapowiadała wyemigrowanie z Polski, jeżeli PiS wygra wybory. 

„Jeśli wygrają wybory, to wyjedziemy z Polski” – takie słowa córki byłej premier Ewy Kopacz padły w czasie wywiadu udzielonego jednemu z dzienników. Do tej deklaracji powrócił Marek Kacprzak w rozmowie z Ewą Kopacz w programie „To był dzień” w Polsat News.

– To jest ten czas, kiedy trzeba emigrować? – zapytał Kacprzak. – A pan się wybiera gdzieś? – próbuje ripostować Kopacz. Dziennikarz zaprzeczył, ale przypomniał, że córka Kopacz złożyła taką deklarację. – A czy zna pan moją córkę? (…) Ja też w kolejce słyszałam, że ponoć jakiś pański znajomy zgwałcił nieletnią córkę sąsiada. Mam w to uwierzyć? – odparła Kopacz.

Była premier wcześniej tego samego dnia była gościem „Poranka” TVP Info, gdzie padły pytania na temat zaniechań rządu PO-PSL w sprawie zamiany ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Już za kulisami Kopacz miała stwierdzić, że „gdybym wiedziała, że program będzie o tym, to bym nie przyszła”.

Szy/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.