Koptyjski kapłan dziękuje ISIS

twitter.com/wwmonitor

O. Boules George z Kościoła Kleopatry w Kairze po dwóch zamachach na koptyjskie świątynie, w których zginęło prawie 50 osób, podziękował terrorystom z Państwa Islamskiego.

– Pierwsze, co powiem, to „bardzo, bardzo dziękuję”. Zapewne nie dowierzacie, że to mówimy. Wiecie, dlaczego wam dziękujemy? Powiem wam. Daliście nam umrzeć tą samą śmiercią, co Chrystus i to największy zaszczyt, jaki mógł nas spotkać. Chrystus został ukrzyżowany i to jest nasza wiara. Został zabity. Dziękujemy wam, bo skróciliście nam tę podróż – mówił z ambony o. Boules George zwracając się do islamistów.

Kapłan dodał, że zamachy zmobilizowały wiernych i sprawiły, że jeszcze więcej osób przyszło na Mszę, nawet ci, którzy nie uczęszczali na nabożeństwa. – Kiedy przyszedłem do kościoła wieczorem, ludzie siedzieli na krzesłach już przed kościołem. Byli na balkonie. Kościół jest zapełniony. Nie ma ani jednego wolnego kąta. Jesteśmy wam wdzięczni, że pomagacie wypełniać nasze kościoły – mówi koptyjski duchowny.

O. George powiedział też, że nie czuje nienawiści do terrorystów oraz że ich kocha i będzie się za nich modlić. – My, chrześcijanie, kochamy naszych wrogów, choć to nie my ich mamy, ale oni są wrogo nastawieni wobec nas. Chrześcijanin nie robi sobie wrogów, bo mamy przykazanie, by kochać wszystkich. Kochamy też was, bo takie jest nauczanie naszego Boga – że mam was kochać, bez względu na to, co mi zrobić – podkreśla kapłan.

CWIK/MiesiecznikEgzorcysta.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.