Korwin-Mikke złoży pozew przeciwko Środzie. Chodzi o skandaliczny wpis nt. Marszu Suwerenności

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke poinformował, że złoży pozew przeciwko Magdalenie Środzie w związku z jej wpisem na temat Marszu Suwerenności, który przeszedł pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej”. Zwraca uwagę, że kobieta publicznie obraziła go „twierdząc, że jestem zaszczepiony”.

– Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe – napisała na Facebooku Magdalena Środa.

– Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu – dodała.

Poseł Janusz Korwin-Mikke zapowiedział pozew wobec Magdaleny Środy za ten wpis. Uzasadnienie znajduje się na oficjalnym profilu partii KORWiN na Facebooku.

– P.prof.Magdalena Środowa wyraziła nadzieję, że „Gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”Obraziła mnie osobiście twierdząc, że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia – i postępuję inaczej, niż to głoszę – powiedział Korwin-Mikke, cytowany przez profil.

– Ta bezmyślna Baba ośmieszyła się, bezpodstawnie nazywając pół Polski „kretynami” – ale też obraziła mnie osobiście twierdząc, że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia – i postępuję inaczej, niż to głoszę – dodał poseł.

– Każdy medykament powinien być przebadany – i te wszystkie szczepionki i preparaty obecnie już SĄ przetestowane (jeszcze dość krótko!) na setkach milionach ludzi; zło jest tylko w tym, że ludzie nie byli informowani o tym, że są królikami doświadczalnymi i robią to na własne ryzyko – czytamy.

Następnie wyraził nadzieję, że „język Jej skołowacieje, a palce, którymi wystukała to na klawiaturze, uschną”. – Nie czekając jednak na to pozwę Ją do sądu – by zmusić do odszczekania tych oszczerstw – zakończył poseł Janusz Korwin-Mikke.

facebook.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Korwin-Mikke złoży pozew przeciwko Środzie. Chodzi o skandaliczny wpis nt. Marszu Suwerenności

 • 9 października 2021 o 09:11
  Permalink

  Pani Środa, proszę zapamiętać moje słowa: przyjdzie dzień, że będzie Pani świadoma jakie głupoty Pani głosi. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

  Odpowiedz
  • 9 października 2021 o 10:25
   Permalink

   Myśli i mówi tak jak wygląda . Muuuu !!!! Pofolguj środo, bo we czwartek ratki ci urosną.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net