Kpiny z wypadku premier Szydło

Portale społecznościowe zaroiły się od złośliwych, wyjątkowo niskich lotów żartów z wypadku kolumny rządowej, do którego doszło w piątek. Autorami wielu z tych zgryźliwych komentarzy są przedstawiciele lewej strony sceny politycznej, m.in. Robert Biedroń czy Joanna Senyszyn.

 – Po prezydencie Dudzie i ministrze Macierewiczu, wrogie elementy zamachnęły się na premierkę.Co z opieką Matki Boskiej? [pisownia oryg. – red.] – napisała Senyszyn w dniu wypadku. W kolejnych dniach dodała jeszcze, że „Do Apelu smoleńskiego należy dołączać apel drogowy uwzględniający poszkodowane VIPiSy”, a dziś stwierdziła, iż „Kolumna rządowych samochodów stwarza na drodze większe zagrożenie niż pijani kierowcy”.

Równie „gustowne” komentarze znalazły się na profilu twitterowym Romana Giertycha. – A wiecie dlaczego oni się tak wszyscy śpieszą, że rozbijają ludziom samochody? Bo martwią się, że nie zdążą wszystkiego zepsuć – napisał były minister edukacji.

Członkini PO, niegdyś sportsmenka Jagna Marczułajtis, również próbowała zażartować sugerując, że „drzewo wymusiło pierwszeństwo”. Z kolei na Facebooku brakiem wyczucia popisał się prezydent Słupska, Robert Biedroń. Polityk udostępnił wyjątkowo niesmaczny żart pochodzący ze strony „Sok z Buraka”. Do obrazka, kpiącego z wypadku, dodał ironiczne „Powodzenia!”. Nawet zwolennicy słupskiego prezydenta wyrazili niesmak pod jego wpisem.

fb.com
fb.com

W gronie „żartownisiów” nie zabrakło przedstawicieli mediów, m.in. TVN24 i „Gazety Wyborczej”. – Jakaś sierota musiała kierować fiacikiem, który zawstydził . Pewnie z Sopotu” – napisał Jarosław Kuźniar, zaś jego kolega po fachu z Czerskiej, Paweł Wroński, stwierdził, że „Hasło: z drogi śledzie, bo rząd jedzie – zbliża pisowskie elity z suwerenem”. Jak widać, nawet w obliczu poważnego wypadku niektórzy nie potrafią znaleźć w sobie nie tylko empatii, ale i odrobiny wyczucia.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net