Kraska zapowiada nowy terror i segregację sanitarną na terenie całego kraju

Wiceminister pandemii Waldemar Kraska zapowiedział, że wkrótce wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Przynajmniej część z nich będzie obowiązywała na terenie całego państwa. Przyznał przy tym, że będzie to krok w kierunku segregacji sanitarnej, ponieważ rząd zamierza terroryzować obostrzeniami tylko osoby czyste.

Wczoraj premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że najdalej następnego dnia przedstawione zostaną nowe bezprawne roszczenia rządu warszawskiego wobec obywateli. Premier podkreślił, że pretekstem do tego kroku jest tzw. pandemia. Dodał także, że „rozważane jest” zwiększenie terroru konkretnie wobec osób czystych.

Wiceminister pandemii Waldemar Kraska w programie „Newsroom WP” odniósł się do tej zapowiedzi. Jak podkreślił, „te uzgodnienia jeszcze są dyskutowane, jaki mają mieć ostateczny kształt”. – Myślę, że pewne zasady będą obowiązywały w całym kraju – zaznaczył.

Rzekoma strategia ma być oparta o zalecenia Rady Medycznej przy premierze. Ta zapewne wydawać zalecenia będzie o nieznane dane, jak robiła to do tej pory.

– Myślę, że ani hotele, ani stoki nie będą zamknięte, aczkolwiek pewnie jakieś obostrzenia będą wprowadzone – mówił Kraska.

– Tak jak wczoraj mówił premier Mateusz Morawiecki – musimy preferować te osoby, które są zaszczepione, to także będzie powodowało to, żeby zachęcić te osoby, które się jeszcze wahają – dodał wiceminister pandemii zapytany o to, czy osoby zaszprycowane będą wyłączone z nowej fali terroru rządu w Warszawie. Co prawda nie potwierdził, że faktycznie nastąpi rozróżnienie, niemniej wskazał wyraźnie, że jest zwolennikiem segregacji sanitarnej.

rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Kraska zapowiada nowy terror i segregację sanitarną na terenie całego kraju

 • 8 grudnia 2021 o 07:22
  Permalink

  Tak się zastanawiam dzisiaj rano zadając pytania modlę się Dlaczego dlaczego oni to robią ? Co za zlo ich opętało ? Że z lekarza człowiek zrobił się oprawca ? Nasz rząd to tylko pionki w rękach elit zła tego świata jednak każdy z nich posiada mniejszą czy większą wiedzę krzywdy świadomie wykonawczej Każdy lekarz jeśli chce to musi się zgodzić z prawdą że to nie są żadne szczepionki każdy polityk jeśli chce to musi zgodzić się z prawdą że rząd kłamie manipuluje i czyni potworne zlo jakie ma serce każdy z nich? Tchorza? Oprawcy? Mordercy?, Bóg to osądzi Tego jestem pewna

  Odpowiedz
 • 8 grudnia 2021 o 08:55
  Permalink

  jestem ciekaw kto rzadzi czy jakisz glab i mylek z min. niezdrowia czy ktos inny bo rzadcow od huja tylko do roboty to zadnego nie ma za to zrec i pic za darmo za cudza kase to cala banda nierobow

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net