KRLD „niezwyciężonym i bezlitosnym mocarstwem jądrowym”

Kristoferb, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Do absurdalnej wizji rzeczywistości przedstawianej przez KRLD przywykliśmy, niemniej tym razem komunistyczni urzędnicy przebili samych siebie. Przewodniczący Narodowej Komisji ds. Pokoju KRLD nazwał swój kraj w oficjalnym oświadczeniu skierowanym do Japonii „niezwyciężonym i bezlitosnym mocarstwem jądrowym”. Twierdzi też, że Japonia zostanie w razie wojny „obrócona w popiół” szybciej niż USA.

– Jeśli Japonia rzeczywiście martwi się o swoje bezpieczeństwo, to powinna zrezygnować z wrogiej polityki wobec Korei Północnej i usunąć ze swojego terytorium bazy amerykańskie. Powinna pamiętać, że w przypadku nieprzewidzianych okoliczności i dalszej wrogości wobec KRLD archipelag może zostać obrócony w popiół jeszcze zanim spotka to USA – cytuje północnokoreańska agencja oświadczenie przewodniczącego.

Nerwową reakcję KRLD wywołały oświadczenia Japonii o jej trwałym sojuszu z USA w odpowiedzi na przeprowadzane w tygodniowych odstępach czasu testy pocisków balistycznych i manewrujących Korei Północnej.

sputniknews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net