Krzysztof Szczawiński o Adamie Niedzielskim: Psychopatyczny manipulator

– Tak wygląda psychopatyczny manipulator (z ostrożności używam delikatnych słów…) – napisał na Facebooku matematyk i analityk Krzysztof Szczawiński, autor tzw. modelu Szczawińskiego dotyczącego szybkiego przejścia przez tzw. pandemię, zignorowanej przez rząd.

– Ten cały „proces luzowania” nie jest „rozsądny”, tylko kompletnie bez sensu i bez żadnej podstawy, co zapowiadałem z góry i wszystko się sprawdziło – nie ma ŻADNEGO uzasadnienia dla utrzymywania tych zakazów, oprócz tego że: 1) nie chcą się przyznać, że to wszystko było bez sensu i po nic 2) chcą już tak nas bez końca trzymać za twarz i tylko co dwa tygodnie zmieniać te absurdalne regułki, zamiast pozwolić normalnie żyć, jak wolni ludzie… (co dwa tygodnie zmieniać regułki, a co pół roku wszystkich szczepić dodam…) – czytamy we wpisie eksperta.

Jak dodał Szczawiński, rząd teraz będzie „grobowym głosem na tle aparatury szpitalnej anonsować następne 'pakiety rozwiązań', licząc na to, że ludzie dadzą się nabrać, że ponura mina oznacza rozsądek”.

– NIE, ta mina służy wyłącznie manipulacji, a rozsądek polega na tym, że podejmuje się decyzje na podstawie zrozumienia sytuacji i poszukiwania najlepszych rozwiązań, a nie tego czy coś brzmi wystarczająco posępnie i urzędniczo – podkreślił.

– Oni tego zrozumienia nie mają, ale nawet nie chcieli go uzyskać (proponowałem, nie skorzystali) – więc to co robią jest cały czas tylko bezsensowne i szkodliwe, a nie „rozsądne” – podsumował Krzysztof Szczawiński.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.