Ks. Kancelarczyk z BMS o deonie: Cynizm i hipokryzja

– Co to ma być strona chrześcijańska czy lewacka? DEONie poprzez ten artykuł niczym się nie różnisz od partii Nowoczesna – czytamy we wpisie na profilu Bractwa Małych Stópek na Facebooku. Jest to reakcja na kolejny szkalujący obrońców życia tekst na jezuickim portalu deon.pl.

Na deon.pl pojawił się tekst Wilczyńskiego pt. „Dlaczego krwawe banery nie są pro-life?”. Tym razem na ideologię wycofania zareagował ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Bractwa Małych Stópek, które zajmuje się pomocą kobietom w ciąży w trudnej sytuacji.

– Prowadzę fundację, która to czyni, a przez nią nie tylko ja ale i innych tysiące osób …ale fundamentem tego jest obrona człowieczeństwa, życia człowieka przed narodzeniem. Mnie też rażą krwawe banery i bilbordy i moja wrażliwość tego nie może udźwignąć ale dzieje się tak nie dlatego ze brzydzi mnie kawałek mięsa ale dlatego, że przedstawiają one śmierć dziecka, człowieka. Nie doczytałem się w tym artykule tej fundamentalnej sprawy i nie odmawialiście na różne przypadki słów śmierć, zabicie człowieka, morderstwo. DEONie zamykacie obrońców życia w katolicko fundamentalnym obozie ludzi którzy nic nie robią poza gadaniem …nie zabijać – napisał ks. Tomasz Kancelarczyk na profilu swojej Fundacji.

– Jeżeli tak jest to kto wspomaga fundację Gajusz (dziwne ze posiłkowaliście się tylko nią), skąd się biorą osoby, które pomagają przez ,,moją” Fundację Małych Stópek, Caritas, setki stowarzyszeń i fundacji hospicyjnych, kto bez angażowania organizacji sam pomaga dzieciom, chorym, niepełnosprawnym, starszym? Czy to są ci, którzy wykrzykują pro choice ? Jeżeli tak to proszę podać choć jedną taką placówkę, która jest w bezinteresowny sposób przez nich wspomagana lub prowadzona? Jak można z troską pochylać się nad urodzonym, jednocześnie podobnym jemu odmawiać prawa ubolewając nad jego losem …hipokryzja i cynizm – czytamy.

Kapłan określił tekst z jezuickiego portalu jako „szkodliwy artykuł”, po czym podzielił się historią z minionego dnia.

– Ps. piszę to pół godziny od rozmowy z kobietą, która chciała dokonać aborcji, zabicia swojego 8 tygodniowego nienarodzonego dziecka. Nie tylko powiedziałem jej nie zabijaj ale i zaoferowałem bardzo szeroką pomoc, o którą jeszcze dzisiaj będę prosił osoby pro life z Bractwa Małych Stópek. Szkoda ze DEON nie wskazał gdzie wśród pro choice mógłbym takie wsparcie otrzymać – podsumował.

https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/photos/a.126813117390189.24927.107188709352630/2020970584641090/?type=3&theater

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.