Ks. Kneblewski ostro o cenzurze na Facebooku i braku reakcji rządu. „Tak bezczelna, że komunistyczna mogłaby uchodzić za szczyt wolności słowa”

Ks. Roman Kneblewski, odsyłając obserwujących go na Facebooku na inny portal społecznościowy, w dosadny sposób opisał cenzurę stosowaną przez władze platformy. Porównał ją do cenzury z czasów komunistycznych, która – zdaniem kapłana – przy tej stosowanej przez korporację „mogłaby uchodzić za szczyt wolności słowa”. Dostało się także rządowi w Warszawie.

– Kochani! Jeżeli chcecie wiedzieć jakie ciekawe i cenne treści udostępniam, odsyłam do Twittera. Bo przecież, gdybym tutaj udostępnił jakiekolwiek słowo prawdy, choćby autorstwa najwyższej światowej rangi autorytetów, na temat trwającego szaleństwa, ten głupi pejs-zbuk znowu by mnie w niewiarygodnie chamskim stylu zablokował na 30 dni – napisał na Facebooku ks. Roman Kneblewski.

– A tak zwany „nasz” rząd na tak niewyobrażalnie bezczelną cenzurę, przy której komunistyczna mogłaby uchodzić za szczyt wolności słowa, nie reaguje, bo oni najwyraźniej nie mają migdałków. Hańba – dodał kapłan.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net