Kukiz zaskakuje! Ostro krytykuje demokrację w Polsce. „Polacy mają świadomość obywatelską i ustrojową niższą, niż…” (WIDEO)

– Z tymi partiami politycznymi to ja bym dał sobie radę, gdybym miał wsparcie ludzi. Natomiast ta lemingiada, ta ciemnota… Ogromna większość Polaków ma niższą świadomość obywatelskości niż robotnik z Harlemu – powiedział Paweł Kukiz w Mediach Narodowych. Podkreślił, że wiele osób pyta go, dlaczego… nie wyrzucą z Sejmu jednego z posłów.

Demokracja to rak pożerający całe narody, na którego póki co nie wynaleziono skutecznej szczepionki ani sposobu aplikacji leku. Pojedynczym osobom jednak otwierają się oczy, a wśród nich najwyraźniej znalazł się niedawny wielki orędownik demokracji Paweł Kukiz.

Polityk w ostrych słowach skomentował brak podstawowej wiedzy u ludzi, którzy przecież mają prawo głosu, czyli mogą wpływać na życie nas wszystkich poprzez udział w wyborach co kilka lat.

– Mnie przeraża jedna rzecz. Natomiast ta lemingiada i ta ciemnota… Ogromna większość Polaków ma niższą świadomość i poczucie obywatelskości i świadomość ustrojową, niż robotnik budowlany z Harlemu – powiedział poseł Paweł Kukiz w Mediach Narodowych.

Na uwagę prowadzącego program Karola Plewy, że „to są mocne słowa”, Kukiz odpowiedział, że „to nie są ostre słowa – to jest prawda”.

– Jeżeli ludzie mi piszą „dlaczego nie wyrzucicie Mejzy z Sejmu”, to już świadczy o tym, że coś jest nie tak z tymi ludźmi, bo nie zdają sobie sprawy z tego, że ta ordynacja – sposób wybierania posłów – wyklucza taką możliwość. Wybraliście? W dniu, w którym odbiera z PKW zaświadczenie, że jest posłem, możecie mu nagwizdać – zwrócił uwagę poseł Kukiz.

– Każdemu posłowi. Mi również – podkreślił.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net