Kuźniar: Polska zmusza do chodzenia do Kościoła

foto: fb.com/jaroslawkuzniar
foto: fb.com/jaroslawkuzniar

Jarosław Kuźniar, były prezenter w TVN, twierdzi, że państwo Polskie pod rządami socjalistycznego PiS… zmusza ludzi do chodzenia do kościoła (sic!). Swoim „odkryciem” podzielił się na łamach wywiadu w „Gazecie Wyborczej”.

Kwestia religii pojawiła się przy wypowiedzi o prezydencie III RP, Andrzeju Dudzie. „Nie mam pretensji, że prezydent chodzi do kościoła. Niech chodzi, ale mimo wszystko chciałbym, żeby to było mniej widowiskowe. Andrzej Duda chce się przecież pozycjonować jako prezydent wszystkich Polaków” – czytamy w „Wyborczej”. „W Polsce zaczyna się mówić ludziom: – Będziesz mieć prawa, jakie chcesz, ale musisz być w związku małżeńskim. A jeżeli ja nie chcę być w związku małżeńskim, a chcę tutaj żyć, to co? – To nie możesz. Mogę nie iść do kościoła? – Nie możesz. A może ja wolę być, kurczę, buddystą? Dla mnie problemem jest, że państwo próbuje na nas wymuszać chodzenie do kościoła” – twierdził Kuźniar

A czy ktoś z Czytelników został już zmuszony przez służby specjalne do uczestnictwa we Mszy świętej, by respektowano jego prawa obywatelskie?

CWIK/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net