Kyle Rittenhouse wypuszczony po wpłacie kaucji. 3 grudnia wstępne przesłuchanie w sądzie (WIDEO)

Jak poinformował adwokat 17-letniego chłopca, Lin Wood, Kyle Rittenhouse opuścił więzienie, do którego trafił po strzelaninie pod koniec sierpnia. Wpłacono w tym celu kaucję wynoszącą 2 mln dolarów. Nastolatek 3 grudnia będzie przesłuchiwany w sądzie.

– Kyle Rittehouse wyszedł z więzienia – napisał na Twitterze Lyn Wood. Podziękował także wszystkim, którzy pomogli uzbierać 2 miliony dolarów na kaucję dla chłopca.

17-letni Kyle Rittenhouse ma kilka zarzutów. Wśród nich jest śmiertelne postrzelenie Josepha Rosenbauma oraz Anthonego Hubera, zranienie Gaige Grosskreutza. Ponadto jako nieletni posiadał przy sobie broń palną, co w stanie Wisconsin jest zakazane, za wyjątkiem udziału w polowaniu.

Jak powiedział Rittenhouse policji, broni użył w samoobronie po tym, gdy napadli go związani z Antifą i BLM bandyci. Wcześniej uniemożliwił agresywnej bandzie splądrowanie sklepu. Oprócz tego do ostatniej chwili unikał używania broni.

charliekirk.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “Kyle Rittenhouse wypuszczony po wpłacie kaucji. 3 grudnia wstępne przesłuchanie w sądzie (WIDEO)

 • 22 listopada 2020 o 14:32
  Permalink

  Zwróciliście uwagę na nazwiska tych antifiarzy? Znowu żydowscy rewolucjoniści.

  Odpowiedz
 • 22 listopada 2020 o 18:50
  Permalink

  Niemieccy antifiarze, może ten 1 pochodzenia żydowskiego.;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.