4 kwietnia 2024
Kościół i wiaraWiadomości

Lesbijki ważniejsze od cukierników

Sąd w Oregonie uznał, że odmowa upieczenia tortu weselnego dla pary lesbijek jest dyskryminacją. Według sędziego, właściciele nie zarejestrowali firmy jako instytucji o charakterze religijnym, w związku z czym nie mają prawa odmawiać komukolwiek.

Cukiernia „Sweet Cakes by Melissa” w Portland może zostać obciążona karą grzywny w wysokości co najmniej 75 tys. dolarów. Rozprawa w celu ustalenia wysokości odszkodowania wyznaczona została na 10 marca.

Aaron i Melissa Klein, właściciele cukierni odmówili w roku 2013 upieczenia tortu weselnego dla dwóch kobiet. Powołali się przy tym na swoją wiarę. W oświadczeniu napisali: „Biblia zabrania nam głoszenia lub uczestniczenia w działaniach sprzecznych z zasadami biblijnymi, w tym pośrednio w uroczystościach i ceremoniach zaślubin par tej samej płci”

Adwokat państwa Klein zapowiada odwołanie od orzeczenia sądu.

CWIK/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Lesbijki ważniejsze od cukierników

  • Powiem tak robi mi się mdło jak się dyskryminuje homoseksualistów biseksualistów oraz osoby Trans co kogo obchodzi że dwie lesbijki czy geje mają własną cukiernię i że są w związku jednopłciowym i kochają się mnie to kompletnie nie przeszkadza wręcz przeciwnie bym poszedł do takiej cukierni prowadzonej przez dwie lesbijki oraz gejów jestem osobą tolerancyjną otwartą na potrzeby innych dlatego chciałbym żyć w kraju otwartym tolerancyjnym na mniejszości seksualne mam już dość tej homofobi transfobi pytam się w czym są gorsi geje lesbijki transi od reszty społeczeństwa dlatego mówię nie katopropagandzie oszołoma pana Tadka Rydzyka bo dla mnie to nie jest ojciec Tadeusz Rydzyk ale zwykła zapluta klechita pomylona jego miejsce jest w psychiatryku przestańmy wreszcie produkować takich sekciarzy jak zb Rydzyk to jest diabeł wcielony w sutannie na ziemi jak ci wszyscy Dominikanie to tyle odnośnie pana hohsztaplera Rydzyka takich nie znoszę twórców cichej pedofili co odmawiają prawa do szczęscia gejom lesbijkom oraz osobom trans.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net