Lesbijki zaskarżyły bank spermy

Przyczyną były sfałszowane dane, które kobiety otrzymały na temat dawcy nasienia. Ojciec dziecka poczętego metodą in vitro miał być naukowcem, lecz okazał się przestępcą.

Angela Collins i Margaret Hanson, dwie lesbijki z Kanady, postanowiły skorzystać z metody sztucznego zapłodnienia. Zgłosiły się do amerykańskiej firmy Kobiety zdecydowały się na nasienie od jednego z dawców, który miał, wedle zamieszczonych danych, być neurochirurgiem i inżynierem o wysokim IQ.

W dziesięć lat po narodzinach dziecka Collins i Hanson odkryły, iż podane informacje na temat dawcy były fałszywe. Eugeniczna próba wybrania „idealnego ojca” zakończyła się więc fiaskiem. Mężczyzna będący ojcem poczętego w próbówce dziecka to nie naukowiec, lecz skazaniec.

Przebywający w więzieniu za kradzieże nie skończył żadnej wyższej szkoły. Cierpi na schizofrenię, do której skłonność może być przekazywana w genach. Nawet zdjęcie dawcy z „katalogu” okazało się sfałszowane – mężczyźnie wyretuszowano na fotografii spore szpecące znamię. Para lesbijek pozwała do sądu firmę Xytex. Jak wykazało dziennikarskie śledztwo, pan Aggeles jest ojcem dwudziestorga dzieci poczętych przez in vitro.

Mgot/ajc.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.