Lewica chce zmiany definicji gwałtu. Marcelina Zawisza: „Stańmy po stronie kobiet”. Krzysztof „Ator” Woźniak zbija pomysł własną bronią Lewicy. „Co z pozostałymi 55 płciami? Gwałt to zło niezależnie od płci”

– Jeżeli chcemy stać po stronie ofiar, kobiet, to nie wyobrażam sobie, żeby za nim nie zagłosowano – przekonywała ostatnio poseł Lewicy Marcelina Zawisza w Radiu Zet, komentując składany w poniedziałek projekt zmiany definicji gwałtu w polskim prawie. Postulat Lewicy skomentował m.in. vloger Krzysztof „Ator” Woźniak, używając narracji lewej strony i ukazując hipokryzję tych środowisk.

Wedle projektu, gwałtem byłby każdy stosunek seksualny, na który nie uzyskano „wyraźnej i świadomej zgody”. Najniższa kara wzrosnąć ma z dwóch do trzech lat.

– Polskie prawo, które zmusza kobietę, żeby udowodniła, że się broniła, w takich sytuacjach okazuje się stające po stronie oprawcy a nie ofiary – przekonywała poseł Zawisza, ignorując podstawową zasadę domniemania niewinności w każdej sytuacji. Przywołała przy tym przykłady „zgwałconej 14-latki, która broniła się, mówiła, że nie chce, nie zgadza się, ale sąd uznał, że do gwałtu nie doszło, bo nie dokonywała fizycznego gestu odpychania” oraz pobicia do nieprzytomności przez dwóch mężczyzn innej kobiety, którzy „potem ją zgwałcili”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Ona już nigdy nie będzie w stanie funkcjonować normalnie, jest w tak ciężkim stanie fizycznym. A sąd orzekł, że nie doszło do gwałtu tylko do wykorzystania – mówiła poseł Zawisza nie widząc najwyraźniej, że problem jest z osobami wydającymi wyroki, nie tylko zresztą w sprawach gwałtu, a nie w samym prawie. Mimo tego, że projekt sprzeczny jest z zasadą domniemania niewinności, poseł Lewicy przekonuje, że tenże „nie jest kontrowersyjny”.

Do rozmowy Zawiszy w Radiu Zet odniósł się wolnościowy vloger Krzysztof „Ator” Woźniak, używając zresztą w ironiczny sposób lewicowej narracji, ukazując, jak „płynne” jest stanowisko tych środowisk wobec płci.

– Co za bezczelna osoba poselska, która sugeruje, że da się zgwałcić tylko kobietę. A co z pozostałymi 55 płciami? Dlaczego ta osoba z lewicy ich je dyskryminuje? – ironizuje vloger Krzysztof „Ator” Woźniak komentując pomysł poseł Lewicy i dodaje hasło „stop nietolerancji Lewicy”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.