Lichocka: W naszym programie nie ma nic na temat zaostrzenia ustawy aborcyjnej

Twitter FanTomas Szary

W wywiadzie dla „Wprost” poseł Joanna Lichocka zaatakowała Kaję Godek zarzucając jej oszczerstwo i „rozbijanie PiS”. Wychwala również Jarosława Kaczyńskiego nazywając go „mędrcem nad mędrcami” oraz stwierdza, że w programie jej partii nie ma nic na temat zwiększenia ochrony dla nienarodzonych dzieci.

Zapytana o to, dlaczego zablokowała na Twitterze Kaję Godek, poseł Lichocka odpowiedziała, że „zwykle blokuję użytkowników Twittera, którzy posługują się oszczerstwem”. – Na mnie ataki tego środowiska nie robią wrażenia, natomiast oburza mnie to, jak pani Godek i jej współpracownicy traktowali przewodniczącą komisji polityki społecznej Bożenę Borys-Szopę. Pani Kaja Godek ma czelność ją obrażać i oczerniać. To działanie skandaliczne – powiedziała poseł PiS.

– Przypomnę, że w 2007 roku Marek Jurek również próbował rozbić PiS, posługując się hasłem ochrony życia. Nie dziwię się, że przychodzi teraz na posiedzenia komisji i siada ramię w ramię z Godek – oceniła. – W programie PiS nie ma nic na temat zaostrzenia ustawy aborcyjnej – dodała poseł PiS Joanna Lichocka.

Odniosła się również do działań premiera Mateusza Morawieckiego, chwaląc przy tym Jarosława Kaczyńskiego. – Widać wyraźnie, że decyzja była słuszna. Myślę, że nawet dla naszych przeciwników jest jasne, że pan prezes Jarosław Kaczyński jest politycznym mędrcem nad mędrcami i to znów się potwierdziło – powiedziała poseł Lichocka.

onet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.