2 kwietnia 2024
Wiadomości

Liderka Black Lives Matter szykanuje białych

YouTube
YouTube

Przedstawiciele ruchu Black Lives Matter deklarują, że ich celem jest walka z rasizmem. Tym bardziej szokujące są teorie na temat supremacji jednej z ras, które wypowiada kanadyjska liderka BLM, Yusra Khogali. Kobieta twierdzi m.in, że biali są podludźmi i nawołuje do ich zwalczania.

Rasistowskie wypowiedzi wygłaszane przez Yusrę Khogali przypominają najgorsze tradycje Ku Klux Klanu czy teorie eugeników nazistowskich – z tą różnicą, że za „rasę panów” liderka ruchu uważa czarnych. W opublikowanych na Twitterze postach Khogali przekonywała, że biali są podludźmi i mają o wiele więcej genetycznych wad niż czarnoskórzy. Twierdziła także, że są od czarnych głupsi, gdyż – jak uważa – „melanina umożliwia czarnej skórze uchwycić światło i utrzymać je w trybie pamięci, która ujawnia, że czerń przetwarza światło na wiedzę”. – Melanina bezpośrednio komunikuje się z energią kosmiczną – wypisywała Khogali.

– Biali ludzie potrzebują supremacji jako mechanizmu ochrony do ich przetrwania jako narodu, ponieważ jedyne co mogą robić to rozmnażać się. Czarni ludzie po prostu poprzez ich dominujące geny mogą literalnie wymazać białą rasę, jeśli będziemy mieć do tego wolę – opowiada dalej liderka ruchu, deklarującego się jako antyrasistowski. – Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak czarni ludzie po wiekach kolonialnej przemocy, ludobójstwa i zniszczenia bez względu na stworzone systemy, aby nas wymazać… Jak to się dzieje, że wracamy? To dlatego, że jesteśmy superludźmi – konkludowała Khogali.

Podczas przemówienia przed konsulatem amerykańskim Yusra Khogali wzywała tłum, by walczył z „białą supremacją”. Wypowiedzi kobiety wywołały burzę nie tylko w Kanadzie, ale i w USA – zwłaszcza, że BLM na swoich sztandarach ma walkę z rasizmem, a to, co głosi publicznie, jest najczystszym rasizmem wymierzonym w białych.

Yusra Khogali nienawidzi także mężczyzn i wcale się tego nie wstydzi. W swoich postach w sieci regularnie zastępuje słowo „human” tworem „humxn”, ponieważ nie chce używać cząstki „man”. – Allahu, daj mi siłę, bym nie sklęła i nie zabiła tych wszystkich mężczyzn i białych, proszę, proszę, proszę! – pisała ostatnio na Twitterze.

MGOT/pch24.pl, dailycaller.com, bluelivesmatter.blue

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net