Lis drwi z wypadku Dudy

Redaktor naczelny Newsweeka, Tomasz Lis zamieścił na swoim profilu na Twitterze wpisy odnoszące się do wczorajszego wypadku prezydenckiej limuzyny. 

„Min. Błaszczak powołuje komisję ds. pękniętej opony w samochodzie PAD-a. »Jest wersja«. Ja uważam, że opona pękła, bo to niemiecki samochód” – napisał na Twitterze Lis. „Macierewicz musi powołać zespół albo komisję. Na pewno Ruscy za tym stoją. Czując rosnący autorytet PAD-a postanowili działać” – dodał później redaktor. „BTW, dzięki Bogu nic się nie stało. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby samochód uderzył w brzozę” – drwił dalej Tomasz Lis.

foto: Twitter
foto: Twitter

Naczelny Newsweeka nie był jedynym, który w ten sposób zareagował na wypadek drogowy z udziałem prezydenckiego BMW. W podobnym tonie wypowiedział się na Twitterze także Jarosław Kuźniar. „No to mamy kolejny wątek dla komisji smoleńskiej” – napisał dziennikarz. Zadrwiła także Beata Tadla. „Dobrze, że się nic nie stało. Ale śledztwa się boję… Moja obecność na A4 w tej chwili jest przypadkowa” – napisała dziennikarka. Do kpin dołączył również Sławomir Nowak. „Przepraszam za autostradę” – napisał na Twitterze.

Maj/kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net