9 czerwca 2024
Wiadomości

List dzieci wychowanych przez „homorodziców”

Włoscy projektanci mody  po swojej wypowiedzi  na temat tradycyjnego małżeństwa wywołali lawinę kontrowersji zawierającej słowa uznania ale i krytyki. Na szczególną uwagę zasługują wysłane do nich listy napisane przez dzieci wychowywane przez rodziców tej samej płci. Dzieci (obecnie dorośli) dziękują w nich projektantom za wsparcie i walkę o prawa dzieci do posiadania matki i ojca.

16 marca szóstka dorosłych osób wychowanych przez homoseksualnych rodziców napisała list do dwóch homoseksualnych projektantów mody: Stefano Gabbany i Domenico Dolce . Piszą w nim m.in. że „usunięcie z życia dziecka matki i ojca  – jest ograbieniem dziecka z godności, człowieczeństwa i równości”. Nadawcy listu przekonują, że mimo iż para rodziców tej samej płci może bardzo kochać dzieci i mieć dobre intencje, to optymalne warunki do rozwoju i wsparcia dzieci daje tylko tradycyjny model małżeństwa.

List został opublikowany na stronie askthebigot.com (TUTAJ). Autorka wychowywana była przez dwie lesbijki i obecnie stara się opowiedzieć o swoim doświadczeniu dorastania w domu z rodzicami tej samej płci. Na swoim blogu często zwraca uwagę na potężne lobby homoseksualne, które głosy takie jak jej skutecznie ucisza i spycha na margines debaty społecznej. Autorka uważa, że dorastanie z matką będącą w związku z inną kobietą, powinno być dla niej przywilejem i pierwszeństwem do wypowiadania się o sprawie małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie pary.

Matt/catholicnewsagency.com 

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net