16 czerwca 2024
Wiadomości

„Lockdown Files”. Brytyjska gazeta ujawnia wiadomości ministra, który celowo siał Wielką Histerię

Brytyjski „The Telegraph” opublikował „Pliki lockdownu” („Lockdown Files”). Jak czytamy, to ujawnienie ponad 100 tys. wiadomości wysłanych między ówczesnym brytyjskim ministrem zdrowia Mattem Hanckockiem i innymi minitrami oraz urzędnikami w szczycie Wielkiej Histerii. Seria publikacji wywołała wielki skandal na Wyspach. Na nowo rzuca też światło na kwestie dotyczące całego Zachodu, jak chociażby zastraszanie społeczeństwa i wykorzystywanie „pandemii” jako pretekstu do zmiany przepisów w państwie.

W tekstach możemy przeczytać m.in. o tym, że minister zdrowia znał sprawę fałszywie dodatnich testów. Część przepisów lockdownowych dotyczących dzieci zostało stworzonych w celu podtrzymania Wielkiej Histerii.

Po zbadaniu sprawy przez organ nadzorujących, od 55 do 62 proc. testów dawało fałszywie dodatni wynik. Mimo tego, minister zdrowia sprzeciwiał się zmianie podejścia.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Ponadto zwraca się uwagę, że minister zdrowia próbował zamknąć szkoły w grudniu 2020 roku w Zjednoczonym Królestwie „z pominięciem” ministra edukacji Gavina Williamsona.

Wiadomości z „Lockdown Files” zostały ujawnione dzięki Isabel Oakshott. Pomagała Hanckockowi w pisaniu książki „Pandemic Diares”. Wówczas uzyskała dostęp do wysłanych wiadomości.

Jak przyznała, złamała w ten sposób umowę o poufności. Jak jednak słusznie stwierdziła, było to „w interesie publicznym”.

Artykuły z serii „Lockdown Files” znajdują się na stronie telegraph.co.uk i są stale aktualizowane. Wszystkie można przeczytać TUTAJ.

telegraph.co.uk

prnt scrn telegraph.co.uk

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “„Lockdown Files”. Brytyjska gazeta ujawnia wiadomości ministra, który celowo siał Wielką Histerię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net