Lockdown w Chinach. Od końca sierpnia ponad 310 mln ludzi w zamknięciu

Rząd w Pekinie kontynuuje politykę lockdownu wobec koronawirusa. Niezadowolenie społeczne jest duże i jest publicznie widoczne w różnych materiałach dostępnych w sieci, co nie jest codziennym zjawiskiem, jeśli chodzi o Chiny.

CNN wskazało, że od 20 sierpnia co najmniej 74 miasta w Chinach wprowadziły lockdown pod pretekstem koronawirusa. Łącznie zamknięto już od tego czasu 313 mln ludzi.

15 stolic prowincji zostało permanentnie zamkniętych. 33 kolejne miasta obłożono częściowym lockdownem. Według cytowanych przez stację ekspertów, wkrótce zamykane będą kolejne miasta.

Możliwe, że absurdalne działania chińskich władz to wielkie przygotowanie propagandowe na ceremonię inauguracji trzeciej kadencji prezydentury Xi Jinpinga. Uroczystość zaplanowana jest na 20 zjazd partii 16 października. Rzekome wyeliminowanie koronawirusa ma zostać przedstawione jako osiągnięcie rządu i skontrowane z Zachodem, gdzie próbuje się prowadzić politykę „życia z Covidem”, w przeciwieństwie do chińskiej polityki „zero Covid”.

Obecnie w Chinach ma miejsce terror w kwestii koronawirusa, jaki u nas miał miejsce w czasie Wielkiej Histerii. Xi Jinping oficjalnie ogłosił, że władza będzie tępić wszelkie wypowiedzi i działania poddające w wątpliwość słuszność wprowadzanych rozwiązań.

Do sieci przenikają pojedyncze historie Chińczyków, które oczywiście ciężko zweryfikować. Mówi się o znanym z Zachodu odmawianiu pomocy medycznej z powodu tzw. pandemii.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net