Łotwa wzięła przykład z Polski i uznała, że koronawirus roznosi się także przez Internet. Czyści parlamentarzyści wykluczeni z obrad, również w sposób zdalny

Ponad rok temu informowaliśmy, że według „logiki” rządu w związku z Wielką Histerią, koronawirus roznosi się także przez Internet. Łotwa postanowiła najwyraźniej skorzystać z tego szaleństwa i wykluczyła swoich parlamentarzystów z obrad również w formie zdalnej.

Łotewski parlament przyjął totalitarną segregację sanitarną dla ichnich parlamentarzystów. Zgodnie z nowymi przepisami, ci nie mogą brać udziału w posiedzeniach, jeśli nie posiadają paszportu covidowego z potwierdzonym ozdrowieniem lub pełnej szprycy na koronawirusa. Co ciekawe, zakazano taki parlamentarzystom także zdalnego udziału w posiedzeniach.

Przepisy dotyczą także samorządowych polityków.

Wyjątkiem od zasady będą politycy, którzy posiadają zaświadczenie od lekarza o zaleceniu odroczenia aplikacji nie przebadanego preparatu na określony czas i posiadają jednocześnie aktualny negatywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2.

Parlamentarzyści nieobradujący pozbawieni zostaną również uposażenia. Wynagrodzenie otrzymywać będą dopiero po okazaniu paszportu covidowego.

Najwyraźniej Łotwa postanowiła zostać terytorium opanowanym niemalże wprost przez lobby farmaceutyczne. Jeśli nie pojawi się opór, podobny los czeka nas także w Polsce.

nczas.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net