Madera miała zaostrzyć restrykcje, a tymczasem je zniosła

Od poniedziałku na Maderze miały wejść w życie kolejne restrykcje wielkohisteryczne. Tymczasem faktycznie wprowadzono zmiany, ale polegające na zniesieniu obostrzeń.

Według wcześniejszych zapowiedzi, od 7 lutego miały być wpuszczane na Maderę tylko osoby zaszprycowane, jeśli miały więcej niż 11 lat. Tymczasem 7 lutego zniesiono de facto wymóg czy to przedstawiania zaświadczenia czy też negatywnego testu na obecność koronawirusa.

– Obecnie nie obowiązują żadne restrykcje dotyczące wjazdu na terytorium Regionu Autonomicznego Madery – potwierdziło polskie MSZ.

Dotyczy to osób z krajów Strefy Schengen. Ponadto osoby powyżej 11 roku życia muszą jedynie wypełnić kwestionariusz MadeiraSafe przed przylotem.

– Pasażerowie, którzy nie ukończyli 11 lat, wpisywani są do kwestionariusza rodzica/opiekuna. Po wypełnieniu kwestionariusza pasażer otrzymuje e-mail zawierający dane dostępu do platformy madeirasafe.com. Po zalogowaniu pasażer otrzyma kod QR, który należy przedstawić służbom imigracyjnym po przylocie na Maderę – napisano.

Co się stało, że zamiast restrykcji wprowadzono poluzowanie? Można się tylko domyślać.

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net