Maleńczuk obraża dzieci z autyzmem

foto: twitter.com/XnewsShowbiz
foto: twitter.com/XnewsShowbiz

Piosenkarz zaproszony przez Monikę Olejnik stwierdził, iż autyzm (diagnozowany zresztą w 2 roku życia dziecka) jest według niego przesłanką do zabijania dzieci nienarodzonych. Co więcej, zasugerował, że spektrum autyzmu może być skutkiem  poczęcia się z pijanych, głupich rodziców.

Zapytany przez Olejnik, co sądzi o „zmuszaniu zgwałconych nastolatek do rodzenia”, Maleńczuk wybuchnął:  To jest hańba, obrzydlistwo, to jest tak wstrętne! Wyobraźmy sobie taką banalną sytuację: jakaś 17-letnia dziewczyna idzie na jakąś dyskotekę. Tam upija się, bo wolno się upić. Można sobie iść, drinków nazamawiać – podkreślił zwolennik „wolności”, po czym skwitował: – Upija się i robi to z jakimś kretynem, który również jest pijany i wychodzi z tego, no powiedzmy, dziecko z autyzmem.

Abstrahując od podstawowej nieznajomości faktów (spektrum autyzmu diagnozuje się w 2-3 roku życia dziecka, nie przed narodzeniem, ponieważ dotyczy to odbioru rzeczywistości i kontaktów z otoczeniem), przemowa Maleńczuka zobrazowała również neofeministyczną logikę, w myśl której odpowiedzialność nie istnieje, a upijanie się i przygodny seks to nic złego, lecz dopiero inni robią „piekło z życia” ciężarnej. – Nagle ta 17-letnia dziewczyna ma sobie urządzić życie w ten sposób? Jeden głupi błąd, jedna durna dyskoteka – kontynuował Maleńczuk. – Ludzie powinni mieć prawo decydować o swoich sprawach seksualnych, o swoim tyłku. Trudno mi uwierzyć w to, ze rząd będzie się zajmował tyłkiem tej dziewczyny – dodał wulgarnie muzyk.

W wywiadzie Maleńczuk również z kpiną wyrażał się o rodzicach, którzy chcą skorzystać z programu 500 plus. Przyznał wprawdzie, że widzi u siebie w okolicy biedne rodziny, lecz potem, śmiejąc się, dodał ironicznie, że „500 zł piechotą nie chodzi”, ale on sam „chyba nie musi” ich pobierać, a poza tym „nie chce mu się wystawać w kolejce”. Śmiechem skwitował także pomysł powrotu do wartości chrześcijańskich w wojsku. – Jak na zasadach miłości bliźniego można armię budować, to bzdura, to się kompletnie nie trzyma kupy! – pokpiwał muzyk. Maleńczukowi nie podoba się również hasło „Śmierć wrogom Ojczyzny”. – Kogo on chce poinformować, że go zaraz załatwi, zastanawiam się i nie za bardzo mogę znaleźć? – ironizował piosenkarz odnosząc się do napotkanego przez siebie młodego człowieka z taki właśnie napisem na bluzie.

MGOT/tvn24

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net