Mamy to! „Gazeta Wyborcza” staje w obronie ministra Niedzielskiego: „To antysemicki hejt”. Wielowieyska: „Przybiera formę gróźb karalnych, powinna zainteresować się policja”

Tak oto wygląda fundamentalna obrona układu POPiS-u. Choć medialnie przepychają się o stołki, hasła i tytuły w sprzyjających frakcji mediom, tak jednak w obliczu oburzenia biorą się w obronę. „Gazeta Wyborcza” przytacza w troskliwym tonie krytyczne komentarze wobec ministra zdrowia Adama Niedzielskiego jako przykład… „antysemickiego hejtu” (sic!), a Dominika Wielowieyska na Twitterze nawołuje, by sprawą „zainteresowała się policja”, ponieważ hejt ten „przybiera formę groźby karalnej”.

Na stronie GW pojawił się tekst Piotra Szostaka pt. „Wyborcy Konfederacji o ministrze Niedzielskim: 'Wyrwać tego żydowskiego chwasta'”. Przytaczają przy tym wybrane wypowiedzi wybranych przez siebie kilku komentarzy spośród tysięcy, które pojawiają się na grupach związanych z Konfederacją Wolność i Niepodległość. W tekście dochodzi do manipulacji, ponieważ sprzeciw wobec absurdalnych i szkodliwych restrykcji jest coraz powszechniejszy i nie ogranicza się do sympatyków jednej partii.

Co dość zabawne, w samym leadzie tekstu czytamy, że „wzbiera antysemicki hejt, mutuje z dezinformacją szczepionkową”. Czy redakcja GW wie coś o korzeniach Niedzielskiego, o czym nie wiemy my, a wiedzieć powinniśmy?

Zbieramy jeszcze przez sześć dni! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

W tekście przytaczane są wpisy i komentarze z autoryzowanego przez prezesa Konfederacji Korony Polskiej profilu na Facebooku Grzegorza Brauna. Podane są także wpisy i komentarze z grupy Grzegorz Braun na Facebooku.

Troskę o Niedzielskiego wyraziła także Dominika Wielowieyska na Twitterze. – Tymi wpisami, szczującymi na ministra zdrowia @a_niedzielski powinna zainteresować się policja, bo przybierają formę groźby karalnej. Może @MZ_GOV_PL zwrócić na to uwagę? – czytamy.

Tak więc jeśli sprzeciwiasz się jedynej słusznej linii o śmiercionośnej pandemii zabójczego koronawirusa, słuszności restrykcji oraz odrzucasz wiarę jedyne zbawienie przez szczepionkę, na pewno jesteś antysemickim konfederatą od Grzegorza Brauna.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

5 thoughts on “Mamy to! „Gazeta Wyborcza” staje w obronie ministra Niedzielskiego: „To antysemicki hejt”. Wielowieyska: „Przybiera formę gróźb karalnych, powinna zainteresować się policja”

 • 25 kwietnia 2021 o 14:28
  Permalink

  Skąd wiadomo, że ten co napisał taki komentarz jest miłośnikiem konfederacji? Może to przeciwnik polityczny robi prowokacji np z pis albo z Po?

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2021 o 16:00
  Permalink

  Rozliczać tą przestępczą grupę rządzącą, by Pan Bóg miał mniej roboty

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2021 o 09:05
  Permalink

  A co się dziwicie? Przecież nie od dziś wiadomo, że Niedzieler, Moravietzki, pani Kornhauser, to Żydy, realizujące plan likwidacji Polski.

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2021 o 10:55
  Permalink

  Jest pewna nacja, którą na przestrzeni wieków wszystkie kraje wyrzucały poza swoje granice, albo dochodziło do pogromów. Jaka to nacja i dlaczego tak była wszędzie znienawidzona. Teraz rządzi Polakami.

  Odpowiedz
 • 29 kwietnia 2021 o 09:05
  Permalink

  Propozycja na następne wybory każdy kandydat powinien być sprawdzony na cztery pokolenia wstecz jakie nazwisko mieli jego przodkowie I wszystko byłoby jasne przejrzyste

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.