Manifestacja „STOP Deprawacji” w Warszawie

foto: fb.com/stopdeprawacjiJuż jutro ulicami Warszawy przejdzie marsz pod hasłem „STOP Deprawacji w Edukacji”. Rozpocznie się on w samo południe Mszą św. w kościele św. Anny (zbiórka i wymarsz spod kościoła o godz. 13) Organizatorzy marszu chcą wyrazić swój stanowczy protest wobec zadeklarowanych przez Ministerstwo Edukacji planów zmiany podstawy programowej zajęć szkolnych „wychowania do życia w rodzinie”.

Manifestacja przejdzie spod kościoła na Rynek Mariensztacki. Koniec pikiety planowany jest na godzinę 17.

Rodzice wyrażają swój stanowczy protest wobec zadeklarowanych przez Ministerstwo Edukacji planów zmiany podstawy programowej zajęć szkolnych «Wychowanie do życia w rodzinie». Zmiany te podyktowane są intencją wprowadzenia narzucanych nam z UE elementów kontrowersyjnej seksedukacji, zgodnej z tzw. standardami WHO i postulatami środowisk LGBTQ” – napisali na stronie wydarzenia na Facebooku organizatorzy (TUTAJ).

Inicjatywa organizowana jest przez kilkadziesiąt różnych środowisk, które nie zgadzają się na wprowadzanie ideologii gender do szkół oraz sprzeciwiają się seksualizacji dzieci. „24 lipca w Warszawie odbyło się spotkanie dwudziestu sześciu organizacji działających na polu prorodzinnym, które wyrażają stanowczy sprzeciw wobec niepokojących działań Ministerstwa Edukacji. Bezpośrednią przyczyną spotkania stało się wystąpienie Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej z dnia 9 lipca zapowiadające zmianę podstawy programowej przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie oraz informacja o włączeniu treści «antydyskryminacyjnych» do programu «Bezpieczna+» i »Otwarta Szkoła» 2015/2016. Pani minister tak poważne przedsięwzięcie zmiany podstawy programowej edukacji seksualnej postanowiła przeprowadzić w trakcie wakacji, gdy zmęczeni obowiązkami szkolnymi rodzice wypoczywają i niechętnie zajmują się szkolnymi problemami. Równie niechętnie poświęcają czas przeznaczony na odpoczynek na analizę tak pokrętnych rządowych przedsięwzięć” – czytamy na stronie stopdeprawacji.pl.

Zachęcamy do wzięcia udziału w manifestacji wszystkich, którzy mają możliwość przybyć na miejsce zbiórki.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net