Marsz Niepodległości szuka ochotników do zabezpieczenia wydarzenia

– Rafał Trzaskowski pokazuje jednoznacznie, że chce walczyć z Marszem Niepodległości. Robi wszystko, aby podzielić Polaków, a wokół samego wydarzenia stworzyć gorącą atmosferę. Działania pana prezydenta są skrajnie nieodpowiedzialne i mogą doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Dlatego szczególnie w tym roku potrzebujemy pomocy w zabezpieczeniu Marszu i odpowiedzialnych reakcji na prowokacje – napisał w newsletterze do sympatyków Marszu Niepodległości prezes tego stowarzyszenia Robert Bąkiewicz. Organizacja poszukuje ochotników, którzy pomogą w zabezpieczeniu patriotycznego marszu 11 listopada.

Bąkiewicz pisze, że „obserwujemy nasilone ataki, zarówno na organizatorów, jak i uczestników, którzy zapowiadają liczne przybycie”.

– Przeciwnicy Marszu Niepodległości zwarli szyki, by nie dopuścić do tego wydarzenia. Media, realizujące obce interesy, kasta sędziowska, warszawski Ratusz z Prezydentem stolicy na czele dokładają wszelkich starań, by 11 listopada na ulicach naszych miast nie było polskich barw narodowych ani tłumów Polaków dumnie manifestujących miłość do Ojczyzny. Celem tych środowisk od lat jest przedstawianie polskich patriotów w jak najgorszym świetle. Stąd coraz większa agresja i obelgi pod adresem tych, którzy myślą po polsku. Nie unikniemy ich także podczas tegorocznego wydarzenia – czytamy.

– Dlatego apeluję do wszystkich uczestników o spokojny i godny przemarsz wyznaczoną trasą i nieuleganie prowokacjom, które mogą mieć miejsce. Niech tegoroczny Marsz Niepodległości będzie pięknym świętem polskiego patriotyzmu – napisał Robert Bąkiewicz.

Zaapelował także o pomoc w zabezpieczeniu Marszu Niepodległości. – Chcemy, aby wszyscy polscy patrioci mogli spokojnie i bezpiecznie przejść w dniu Święta Niepodległości ulicami Warszawy. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu Marszu Niepodległości. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć organizatorów w ochronie wydarzenia zapraszam 11 listopada 2021 roku o godzinie 10:00 na parking przy Metrze Centrum. Na miejscu otrzymają Państwo wyposażenie oraz szczegółowe instrukcje – zapowiedział Bąkiewicz.

– Priorytetem będzie dla nas umożliwienie bezpiecznego przemarszu – w tym zabezpieczenie trasy przed blokadami i prowokacjami, których możemy się spodziewać także i w tym roku – dodano w newsletterze.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net