Marsz Niepodległości w lewackich mediach. „Spokojny, ale nie ma się czym cieszyć”. „Skandal” po MN – uczestnicy szli do sklepu

W lewicowych mediach oraz wśród polityków od wczorajszego wieczora trwa festiwal żenady w związku ze społecznym Marszem Niepodległości, formalnie mającym status uroczystości państwowej. Media lewicowe, które jak zawsze straszyły zamieszkami, ubolewają, że było spokojnie. Politycy zaś z uczestników robią bandytów, „alarmując”, że część z nich poszła na zakupy w otwartym sklepie.

– Marsz Niepodległości był spokojny. I właśnie to powinno nas martwić – to tytuł na stronie „Krytyki Politycznej”, pod którym podpisany jest Przemysław Witkowski, przedstawiający się jako „historyk idei, badacz ekstremizmów politycznych”. W podobnym tonie podpisano komentarz Michała Broniatowskiego na „Onecie”. Zatytułowano go „Spokojny Marsz Niepodległości. Ale nie ma się czym cieszyć”.

Komiczny wpis popełnił poseł Michał Szczerba. – Mieszkańcy Saskiej Kępy informują. „Patrioci” wracając z błoni Stadionu masowo szturmują alkohole 24. Strach wyjść po bułkę. ści – napisał na Twitterze polityk. Innymi słowy, „skandalem” czy też „niebezpieczną sytuacją” miało być to, że uczestnicy poszli do otwartego sklepu.

– To jest Marsz Nienawiści. Przerażające obrazy, hejt w czystej formie. A organizuje to polskie państwo. Przerażające – przekonywał szef „Onetu” Bartosz Węglarczyk.

Marsz Niepodległości przebiegł w tym roku spokojnie. Według nieoficjalnej wypowiedzi policjanta dla wp.pl, w Marszu wzięło udział „około 100 tys. osób”, zaś według Roberta Bąkiewicza, prezesa stowarzyszenia Marsz Niepodległości, 150 tys..

Wieczorem na naszym portalu zdjęcia z wydarzenia oraz nasza relacja.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net