5 grudnia 2023
Wiadomości

Marszałek Witek pokonała koronawirusa. Mównica sejmowa strefą bez covida dla posłów. A reszta społeczeństwa niech dalej będzie tresowana

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła, że posłowie nie muszą już zasłaniać twarzy w Sejmie podczas przemówień na sali plenarnej. Najwyraźniej śmiertelna pandemia zabójczego koronawirusa została powstrzymana przed drzwiami Sejmu. Reszta społeczeństwa jednak – formalnie, choć już tylko najtwardsi covidianie się do tego stosują – nadal ma nakaz noszenia masek w zamkniętych pomieszczeniach.

– Na Prezydium i na Konwencie Seniorów ustaliliśmy, że na posiedzeniu plenarnym, czyli na sali, państwo są w maseczkach, a jeśli ktoś będzie przemawiał przy mównicy, to maseczkę, jeśli będzie chciał, będzie mógł zdjąć – powiedziała Elżbieta Witem przed rozpoczęciem specjalnego posiedzenia Sejmu, na którym posłowie głosowali nad uchyleniem stanu wyjątkowego.

CZYTAJ TEŻ: Wyrzuciła Brauna za brak maski. W Budapeszcie marszałek Witek pada w ramiona obcej osobie, nie przestrzega dystansu i nie ma maski, a Sejm się tym chwali (FOTO)

Podczas przemówień ani jeden poseł nie miał na twarzy maski, włącznie z tymi, którzy chwalili się donosami na ludzi za nieprzestrzeganie absurdalnych i szkodliwych przepisów sanitarnych. W ich narracji, było to „nieodpowiedzialne” i rzekomo przyczyniało się do śmierci ludzi.

– Na sali plenarnej większość maski nosiła, ale nie wszyscy. Wobec nich nie było żadnych represji – zaznacza portal nczas.com.

nczas.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net