Medalistka olimpijska przeciwko „homoślubom”

Amerykańska lekkoatletka Brigetta Barrett zadeklarowała, iż sprzeciwia się udzielania pseudo-ślubów parom homoseksualnym.

Poparcie dla środowisk homoseksualnych staje się coraz bardziej modne. Wiele znanych osób podbudowuje w ten sposób swoją popularność. Tym bardziej zadziwia odwaga osób, które nie boją się głosić odmiennych poglądów, jak na przykład Barrett.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Brigetta opublikowała status, w którym napisała: „Ponieważ nie wstydzę się Ewangelii, równie otwarcie sprzeciwiam się grzechowi, który zwie się >>małżeństwo homoseksualne<<. Zauważcie, że odrzucam sam czyn, nie człowieka. Kocham wszystkich ludzi. Miłość głosi prawdę, koryguje błędy, dyscyplinuje, strofuje. Miłość pomaga wzrastać i budować”.

Wypowiedź sportsmenki zetknęła się oczywiście z negatywnymi komentarzami. Większość fanów Brigetty zareagowała jednak pozytywnie.

Brigetta Barrett jest lekkoatletką, która specjalizuje się w skoku wzwyż. Podczas igrzysk olimpijskich w 2012 roku zdobyła srebrny medal.

Mgot/facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net