Mentzen: Nie powinno się karać strażników miejskich za małą liczbę mandatów

Ubiegający się o fotel prezydenta Torunia Sławomir Mentzen napisał post dotyczący mobbingu w spółkach oraz instytucjach miejskich. Zwrócił przy tym uwagę na powszechny problem wymuszania na funkcjonariuszach służb mundurowych wystawiania dużej liczby mandatów.

YouTube

– Do mieszkańców Torunia od lat docierają informacje o mobbingu w spółkach i instytucjach miejskich. Głośne były sprawy mobbingu w Muzeum Okręgowym, Straży Miejskiej czy MZK. Kilka tygodni temu zawiadomienie o mobbingu złożyli też pracownicy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego na Ligi Polskiej. Docierały do mnie też informacje o problemach w MPO. Liczba tych spraw wskazuje na to, że problem jest systemowy i należy mu się dokładnie przyjrzeć – napisał Sławomir Mentzen.

Strażnicy miejscy nie powinni być więcej karani za niewystarczającą liczbę wystawionych mandatów. Często wystawienie mandatu nie jest konieczne, wystarczy tylko pouczenie. Wystawianie nadmiernej liczby mandatów prowadzi do powszechnego niezadowolenia z pracy Straży Miejskiej, źle wpływa też na samych Strażników – zauważa Mentzen.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net