Mężczyzna bez maski w metrze. Mimo, że zgodził się wyjść, użyto wobec niego siły i powalono na ziemię (WIDEO)

Wczoraj w sieci pojawiło się nagranie z warszawskiego metra. Dwóch mężczyzn – jeden z nich był nieumundurowanym policjantem – użyło siły wobec mężczyzny, który siedział spokojnie w pociągu. Powodem najpewniej nieuzasadnionej agresji był brak osłony twarzy. Policja w swoim komentarzu zignorowała fakt, że mężczyzna wyraźnie zgodził się wyjść z pociągu.

– Dwoje pasażerów zatrzymało w wagonie metra mężczyznę bez maseczki. Ciągnęli go po podłodze i próbowali wyprowadzić na peron. Jeden z nich był policjantem, choć bez munduru – napisano w opisie filmu.

Jak podkreślono w opisie, Służba Ochrony Metra „nie interweniowała” wobec agresorów.

Na nagraniu widzimy, jak dwóch mężczyzn używa agresji i powala mężczyznę bez maski. Co skandaliczne, wcześniej mężczyźni pytają, „czy wyjdziemy”, na co mężczyzna potwierdził, że „wyjdę, bo nie będę ludziom na złość robił”. Pomimo tego, powalono go na podłogę jakby był przestępcą stawiającym opór.

Z relacji wydarzenia na profilu Policji wynika, że mężczyzna zachowywał się „wulgarnie”. Pominięto natomiast fakt, że zgodził się wyjść z pociągu.

https://www.facebook.com/PolicjaPL/posts/3810018915685900

To kolejna w krótkim czasie fizyczna agresja covidian wobec osób, które nie przestrzegają najpewniej nielegalnych rozporządzeń rządu.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.