16 maja 2024
Wiadomości

Michalkiewicz o „Wolnościowcach”: Trójka nieudaczników, straciłem wiele szacunku do Dziambora

Stanisław Michalkiewicz na kanale Tomasza Sommera ostro skrytykował posła Artura Dziambora oraz założoną przez niego partię „Wolnościowcy”, która już wkrótce najpewniej zostanie rozwiązana. Posłów ją tworzących nazwał „trójką nieudaczników”, zaś poseł Dziambor popełnił „głupstwo”, bo miał się uważać za „drugiego Iwana Groźnego”.

– Pan poseł Dziambor zrobił głupstwo. Zrobił głupstwo, po prostu wyobraził sobie, że zostanie drugim Iwanem Groźnym – powiedział Stanisław Michalkiewicz.

– Iwan Groźny, żeby wzburzyć opinię publiczną rosyjską ogłosił zamiar abdykacji i wtedy pielgrzymki do niego błagalne, żeby wrócił – wyjaśnił i dodał, że „on wrócił i potem zaczął wyrzynać tych pielgrzymujących”.

– Najwyraźniej pan poseł Dziambor sobie wyobraził, że jak on zagrozi wyjściem z Konfederacji, to też pielgrzymki do niego będą szły, a tu pies z kulawą nogą do niego nie przyszedł. Zamiast przyjąć do wiadomości, że zrobił głupstwo, to teraz brnie w jeszcze gorsze głupstwa, powiedziałbym nawet łajdactwa (…). Ludzie robią głupstwa, on nie pierwszy, nie ostatni, natomiast teraz taka moda jest, że (…) nawet żony z mężami się pokłócą i zaraz lecą do „Gazety Wyborczej” opowiadają jak to je tam maltretowali, itd. – kontynuował publicysta.

Dalej Stanisław Michalkiewicz ocenił, że Dziambor „nieładnie” się zachowuje i wyznał, że „stracił do niego wiele szacunku z tego powodu”.

– Rozumiem, że można zrobić głupstwo, ale trzeba przyjąć je do wiadomości i skorzystać z okazji i siedzieć cicho – stwierdził Michalkiewicz.

– Wydawało mu się, że jak zrobią tę trzyosobową partię Wolnościowców, która nie ma żadnych struktur w terenie – o ile mi wiadomo – więc nie jest w stanie wystawić własnych list wyborczych, bo nie ma ludzi, żeby we wszystkich okręgach wyborczych te listy wypełnić, nawet jakimiś z łapanki, bo nikt nie będzie dla trójki nieudaczników się poświęcał – mówił dalej.

– Teraz jest skazany na to, że jeśli chce w ogóle się na jakichś listach znaleźć, to musi zapłacić wpisowe, tzn. obsrać Konfederację. No i obsrywa, to jest nieładnie, dlatego mówię, że nie dość, że głupstwo zrobił, to teraz brnie w jeszcze większe głupstwa, żeby nie powiedzieć, że w łajdactwa – podkreślił Stanisław Michalkiewicz.

nczas.com

fot. YT/Sommer 14

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net