Minister pandemii prosi o pomoc abpa Gądeckiego. Niedzielski chce, by przypomnieć o Wielkiej Histerii

Minister pandemii Adam Niedzielski napisał list do przewodniczącego KEP, abpa Stanisława Gądeckiego. Chce, aby w diecezjach, dekanatach oraz w parafiach przypomnieć o życzeniach rządu dotyczących zasłaniania ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach.

Cytowany przez PAP list zawiera tezę, jakoby minister pandemii „czynił wszystko, by czwarta fala nie dotknęła nas równie mocno, jak poprzednie”. Niedzielski dodał, że rząd zapewnił każdemu chętnemu Polakowi możliwość przyjęcia szprycy, co ma w dużej mierze chronić przed zakażeniem, „a na pewno przed ciężkim przebiegiem Covid-19”. Tu należy zaznaczyć, że jest to bezczelne kłamstwo. Co prawda rząd zamówił preparaty, ale zapłaciliśmy za nie my, obywatele. Z kolei teza, że szpryca „na pewno chroni przed ciężkim przebiegiem Covid-19” to wprost kłamstwo. O ile bowiem zmniejsza ryzyko, o tyle nie można mówić o ochronie w znaczeniu zapewnionej do zera redukcji ryzyka ciężkiego przebiegu.

– Niestety, biorąc pod uwagę liczbę zaszczepionych, nie jesteśmy w pełni chronieni przed zwiększoną transmisją wirusa. Nadal musimy ukierunkowywać nasze siły na ograniczenie tej transmisji i ochronę osób starszych, z osłabioną odpornością, przewlekle chorych, przez groźnymi konsekwencjami – przekonuje minister pandemii Adam Niedzielski.

– Mając na uwadze zdrowie i życie obywateli Polski, w tym wiernych Kościoła Katolickiego, zwracam się do Waszej Ekscelencji z prośbą o wspólne działanie, które szczególnie ma na celu ochronę słabszych przed możliwym zakażeniem. Zwracam się do księdza arcybiskupa z apelem o przypomnienie w diecezjach, dekanatach oraz parafiach informacji o konieczności zasłaniania nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych – napisał Niedzielski.

Jak przekonuje minister pandemii, „noszenie maseczek to – jak zaznaczył – obok szczepień, główne narzędzie do walki z epidemią”.

CZYTAJ TEŻ: Dr Witczak wprost: „Noszenie masek jest szkodliwe, to nie podlega żadnej dyskusji”. Lekarze opisali „Syndrom Wyczerpania Wywołanego przez Maskę”

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Minister pandemii prosi o pomoc abpa Gądeckiego. Niedzielski chce, by przypomnieć o Wielkiej Histerii

  • 11 października 2021 o 19:45
    Permalink

    Histeria wraca na całego. Dziś w TVPiS jakaś dziennikarska ścierka z ścierką na twarzy (ciągnie swój do swego) straszyła milicyjnymi kontrolami siewców śmierci poruszających się bez ścierek krakowską komunikacją zbiorową. Ponoć w większości to studenci. Dlatego w ramach „łączenia, nie dzielenia” przemówiła zdrowa tkanka polskiego społeczeństwa w postaci jakichś dwóch mocno przekwitniętych i bojących się o własne zdrowie „opasłych krów Baszanu”, które nie kryły oburzenia na takie postępowanie. Dziennikarska ścierka zaś zapowiedziała, że „znów posypią się mandaty”. Skoro już judzą, szczują i straszą, to mogliby to przynajmniej robić przy pomocy ścierek, które zachowują jakieś standardy językowe.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net