Miriam Shaded chce zdelegalizować islam

foto: Adrian Grycuk, licencja CC BY-SA 3.0 pl via Wikimedia Commons
foto: Adrian Grycuk, licencja CC BY-SA 3.0 pl via Wikimedia Commons

Miriam Shaded z Fundacji Estera zapowiada, że podejmie kroki, by „Polska była precedensem w Europie, który będzie przeciwdziałał islamizacji, przeciwdziałał tej zbrodniczej ideologii, jaką jest islam i zakazywał jej szerzenia”. Teraz szuka prawnika, który pomoże jej wygrać proces.

„Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu” – napisała Shaded na Facebooku. W odpowiedzi na wpis szefowej Fundacji Estera pojawiły się pierwsze deklaracje dotyczące sfinansowania prawniczej usługi oraz udziału w procesie.

Po zamachach w Paryżu Miriam Shaded napisała na Facebooku: „Powtarzam, by uchronić kolejne ofiary terroru islamskiego należy zakazać totalitarnych metod i praktyk islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”, oraz „każdy odłam islamu opiera się na dwóch fundamentach Koranie i Mahomecie. Obydwa te fundamenty szerzą nienawiść, nawołują do mordów, upokarzania kobiet oraz innych kryminalnych działań, dlatego powinna być delegalizacja islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”.

To nie pierwszy raz, gdy szefowa Fundacji Estera wypowiada się w takim tonie. – Marzy mi się taka Polska, która będzie precedensem, która będzie pokazywała innym krajom jak przeciwdziałać tego typu sytuacjom i będzie otwarcie mówiła, że nie zgadza się na pewne ideologie w swoim państwie – powiedziała Shaded podczas prezentacji inicjatywy „Kobiety przeciwko szariatowi”.

CWIK/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net